Dubai Algedra Grup, İstanbul'da Tasarım Atölyesi Düzenliyor

mimarizm.com / 19 Haziran 2019
İç Tasarım ve Mimarlık şirketi Algedra Grup, yakın zamanda genişleyen İstanbul ofisi ile 28 Haziran - 03 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek tasarım atölyelerine ev sahipliği yapacak.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde çalışmalarına devam eden İç Tasarım ve Mimarlık şirketi Algedra Grup'un ilk atölye çalışması olan "Tasarım Düşüncesi" 28 Haziran - 03 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve tasarımın bir süreç olarak doğası ve tasarım problemlerinin ve iyi çözümlerin karakteristik nitelikleri üzerinde odaklanacak ve bu tasarım problemlerini tanımlamak ve anlamak, tasarım çözümleri oluşturmak için gerekli olan düşünme süreçlerine dikkat çekecek.  

Atölye, tasarımcıların bu zihinsel süreçte kullandıkları ilkeleri, stratejileri ve taktikleri ele alacaktır. Katılımcılar, genellikle saha uzmanlarının kendileriyle karşılaştıkları tuzakları öğreneceklerdir. Tasarımcıların mimari çizimleri nasıl kullandıklarını ve gruplar halinde nasıl çalıştıklarını inceleyeceklerdir. 

Yedi gün süren “Tasarım Düşüncesi” atölyesi boyunca katılımcılar, pratik alıştırmalar, gerçek durum çalışmaları ve faydalı materyallerle daha iyi ürünler nasıl elde edilir öğrenecek; hizmetler, çözümler, mimarlık ve deneyimleri tasarlamak için gereken ve tasarımcıların becerilerin ve bilgilerin geliştirilmesine yardımcı olacak konular atölye boyunca işlenecektir.  

Atölye katılımcıları, kursu tamamladıktan sonra, özgeçmişlerine, CV, Linkedln profillerine veya web sitelerinde vurgulanabilecek olan ALGEDRA grubundan bir tamamlama sertifikası alacaktır. 

Algedra CEO'su Mohab Ayoub Tasarım Atölyesi ile ilgili, "Farklı ülkelerden gelen genç tasarımcı, mimarlar olmak üzere staj ve diğer imkanlar için birçok soru ve talep alıyoruz ve bunu atölye çalışmaları düzenleyerek gerçekleştirmeye karar verdik" diyor. 

Atölye mimarlar, iç mimarlar, ürün tasarımcıları ve yenilikçi düşünceyle ilgilenen herkes içindir. İlk atölye çalışması “Tasarım Düşüncesi” olan Algedra Group, İç Tasarım ve Mimarlık konularını kapsayan atölye çalışmaları düzenlemeye devam edecektir. 

Atölyeye başvurmak veya kaydolmak için workshop@algedra.ae adresine e-posta gönderilebilir, +90 533 061 82 62 numaralı telefonu aranabilir.

Daha fazla bilgi için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :