Decor & Design Conference

mimarizm.com / 14 Nisan 2021
Decor & Design Conference’ında, alanında uzman mimar ve tasarımcılar Covid-19 sonrası Tasarım Trendleri, Eko Tasarım ve Sürdürülebilirlik temalarında yeni yaşam alanlarımızı ve geleceğin tasarımlarını anlatacaklar. Etkinlik tarihi, Covid-19 önlemleri kapsamında 26-27 Mayıs olarak değiştirilmiştir.

Alman fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG’nin, Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in son projesi “Connection Days” platformu yeni bir etkinliğe imza atıyor. 26 – 27 Mayıs 2021 tarihlerinde dekorasyon, tasarım ve mimarlık sektörlerine yönelik düzenlenecek olan Decor & Design Conference, “Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfedin” temasıyla yola çıkıyor.

Decor & Design Conference, Haziran ayından bu yana dijital etkinlik serilerinin düzenlendiği “Connection Days” dijital etkinlik platformunun 4.etkinliği olarak; Yapı ve İnşaat sektöründe Yeşil Binalar, Eko Tasarım ve Sürdürülebilirlik, Görsel Mağazacılık ve Tasarım, Covid-19 sonrası Mimarlık, Ev Tekstili ve Dekorasyonda Son Trendler, Mobilyada Tasarım Odaklı Düşünme, Zeminde Tasarımın Geleceği, Endüstriyel Tasarımın Yeni Yaşam Alanlarına Etkisi isimli disiplinlerarası oturum ve panellerde alanında uzman mimar ve tasarımcıları ağırlamaya hazırlanıyor.

İki gün sürecek olan etkinlikte, mimarlar, iç mimarlar, tasarım direktörleri, endüstriyel tasarımcılar ve yat tasarımcılarına kadar geniş bir yelpazede olan konuşmacılar, yenilikçi, sosyal, ekonomik ve ekolojik obje, mekan ve hizmet tasarlamanın önemine dikkat çekecek, geleceğin tasarımlarına yönelik ziyaretçilere ilham verecek.

Sadece konferansla sınırlı kalmayıp 3D standların bulunduğu fuaye alanında küçük ev aksesuarları, mobilya, aydınlatma, duvar ve zemin kaplamaları gibi ürün grupları, katılımcı firmalar tarafından sergilenecek. Online kartvizit bırakabilme imkanı ve networking odaları gibi alanlar da etkinliği zenginleştirici unsurlarından bazıları.

Mimari ve tasarım sektörünün mevsimsel ve pandemi sonrası eğilimlerini içeren 8 farklı oturum teması etrafında şekillenen oturumlar yeni ve tamamen dijital bir deneyim sunacak. Sektör profesyonelleri, mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, pazarlama ve marka uzmanları, şehir planlamacıları ve mühendislerin hedef alındığı etkinlikte ücretsiz onlar kayıtlar websitesi üzerinden başladı.

Platformda daha önceden düzenlenen etkinliklerde 10.223 konferans izlenme sayısı, 36 farklı oturumda toplamda 126 konuşmacı, 1620 dk canlı yayınlar ile sektörde dijital etkinlikler alanında üst düzey rakamlara imza atıldı.

COVID-19 salgınıyla birlikte süregelen seyahat kısıtlamaları, yıl boyunca pek çok etkinliğin ertelenmesine ve iptaline yol açtı. Hannover Fairs Turkey’nin tüm kısıtlamalara rağmen oluşturduğu alternatif iş ve ticaret platformu Connection Days, 4. etkinliği Decor & Design Conference ile sektördeki iletişimi arttırma yönünde adımlar atmaya devam ediyor.

05-06 Mayıs 2021 tarihlerinde sektördeki yeni ürünleri, alanında uzman konuşmacıları ve geleceğin tasarımlarını keşfetmek için Decor & Design Conference oturumlarına websitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Konferans programı ayrı bir linke gerek olmadan Connection Days platformu üzerinden etkinlik günü canlı olarak yayınlanacak.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz online kayıt için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :