Alişan Çırakoğlu “‘düş’tü… sonrA?” Söyleşisi Ertelendi

mimarizm.com / 07 Mart 2011
Alişan Çırakoğlu Gazi Üniversitesi'nde Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü, aktif olarak mimarlık yaşamını sürdüren mimarlar ile sanatın farklı disiplinlerine yönelmiş mimar-sanatçılardan oluşan bir takvimle, tüm bu konukların 'düş'lerini ve yaratma süreçlerini onların ağzından aktaracak bir söyleşi dizisi düzenliyor.

İlk etkinliğinde Murat Germen'i ağırlayan "‘düş'tü… sonrA?" dizisinin ikinci konuğu Alişan Çırakoğlu, hava koşulları nedeniyle bir haftalık bir erteleme ile 16 Mart 2011 Perşembe günü Gazi Üniversitesi'nde ağırlanacak.

Her hafta Perşembe günü 17:30'da, mimar ve mimar-sanatçılarla "yaratma süreçlerini" masaya yatırmayı hedefleyen etkinlikte, söyleşilere paralel bir sergi de düzenleniyor. Tüm amaca daha iyi hizmet edebilmek adına söyleşi gününden bir hafta önce başlayan ve bir hafta sürecek olan dijital sergiler oluşturuyor.

"‘düş'tü…sonrA?'" söyleşileri kapsamında Çırakoğlu, 16 Mart Çarşamba günü saat 17:30'da Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde izlenebilir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :