4. Uluslararası Sevgi Gönül Bizans Araştırmaları Sempozyumu

mimarizm.com / 07 Mart 2016
Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek sempozyumda, Bizans ile ilgili alanlarda çalışmalarını sürdüren yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin sempozyuma katılımlarını desteklemek için burs veriliyor. Başvuru için son tarih, 31 Mart 2016.

Burs başvurusu için lisansüstü ve doktora öğrencilerinin, çalıştıkları alanla ilgili bir poster hazırlamaları gerekmektedir. Başvurular Sempozyum Bilimsel Komitesi tarafından değerlendirilecek ve kabul edilen öğrenciler sempozyuma katılabileceklerdir. Burs almaya hak kazanan öğrencilerin yol masrafları karşılanacak ve sempozyum süresince İstanbul’da konaklamaları sağlanacaktır.

Sempozyum kapsamında bu yıl ilk kez poster sunumları yapılacaktır. Seçilen başvuru sahiplerinin sempozyumun gerçekleşeceği üç gün boyunca 12:30 -14:00 saatleri arasında poster sunumları için belirtilen salonda bulunmaları beklenmektedir. Poster baskısı ve yerleştirmesi ANAMED tarafından yapılacak olup posterler, sempozyuma ev sahipliği yapan Merkez Han binası, Kemerli Salon’da üç ay boyunca sergilenecektir. 

Çalışılan konu başlığı ve araştırmayı açıklayan 250 kelimelik özet, sempozyum koordinatörleri Alican Kutlay veya Şeyda Çetin'e gönderilmelidir.

Sempozyum Takvimi
Burs için son başvuru tarihi: 31 Mart 2016
Seçilen Çalışmaların Duyurulması: 18 Nisan 2016
Poster Teslim Tarihi: 31 Mayıs 2016
Sempozyum: 23 – 25 Haziran 2016 
 
Sempozyum hakkında ayrıntılı bilgi ve Poster Hazırlama Rehberi'ne ulaşmak için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :