4. MOSDER Tasarım Buluşmaları

mimarizm.com / 24 Ekim 2016
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan ‘MOSDER Tasarım Buluşmaları’ için geri sayım başladı. 17-18 Kasım 2016 tarihleri arasında Grand Tarabya Otel’de gerçekleşecek olan buluşmaya, dünyaca ünlü tasarımcıların yanı sıra iş dünyasından ve cemiyetten birçok isim katılacak.

Türkiye’de mobilya sektörünün gelecek vizyonunu ortaya koymak için Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan MOSDER Tasarım Buluşmaları için geri sayım sürüyor.

17-18 Kasım tarihleri arasında Grand Tarabya Otel’de gerçekleşecek olan buluşma kapsamında, dünyaca ünlü tasarımcı Federico Delrosso’nun yanı sıra Türkiye’nin içmimarlık ve tasarım alanındaki değerli akademisyenleri ve tasarımcıları hazır bulunacak. Dünyanın tasarıma bakışı hakkında katılımcılara bilgi verecek olan uzmanlar, Türk mobilya sektörünün tasarım alanındaki bilimsel rotasını da çizerek sektörünün gelecek vizyonunu ortaya koyacak. 

Duayen mobilya firmalarının temsilcilerinin sunumlarıyla katkıda bulunacağı buluşma kapsamında, sektör öncüsü sanayiciler ve bağımsız tasarımcılar da yer alacak. Tasarımcıları ve sanayicileri ortak bir platformda bir araya getiren MOSDER Tasarım Buluşmaları, özgün tasarım fikirlerinin gün yüzüne çıkmasına da olanak sağlayacak. 

MOSDER Tasarım Buluşmaları

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :