“Salon Akaretler” İlk Edisyonu ile Başlıyor

mimarizm.com / 29 Kasım 2019
Bilgili Holding ve Grid İstanbul’un sanat ve tasarımı ev ortamında bir araya getirdiği “Salon Akaretler”, 30 Kasım Cumartesi günü sanatseverlerle buluşuyor.

Şule Koç

Loafer Tabure-Backer Saks

Bilgili Holding ve Grid İstanbul, yeni bir etkinlik ile sanatseverleri farklı bir deneyim yaşamaya davet ediyor. “Salon Akaretler” 30 Kasım - 7 Aralık tarihleri arasında Akaretler Sıraevler 25-27 numaralı binada ziyaretçilerini bekliyor.

Güncel sanat ve tasarımları incelerken, bir koleksiyonerinin evini ziyaret etme deneyimi yaşatan “Salon Akaretler” izleyicilerine sergideki işlere sahip olma, beğendikleri işleri satın alıp kendi evlerine götürme imkanı sunuyor.

Rehber eşliğinde yarım saatlik deneyim sunan Salon Akaretler’e giriş için, Grid İstanbul’un internet sitesinden rezervasyon formunu doldurarak kayıt yapılmaktadır. Hafta içi 12.00-14.00 ve 17.00-20.00 arasında görülecek etkinlik, Cumartesi günleri ise 13.00-20.00 saatleri arasında ziyaret ediliyor.

Salon İstanbul’un ilk edisyonunda kırka yakın tasarımcı ve sanatçının eserleri yer alıyor: Abra Design, Aslı Aydemir, Aslı Şarman, Aylin Varon, Buket Hoşcan Bazman, Cana Özgür, Çağlayan Ekinci Bulut Daedalus, Derin Design, Dila Gökalp, Ela Köseoğlu, Elif Gönensay, Elif Varol Ergen, Errin Kancal, Epson, Gökhan Avcıoğlu, Gökhan Karakuş, Gül Kozacıoğlu Homemade Aromaterapi, İdil İlkin, İkizler Çömlek Atölyesi İznik Vakfi Çiniler, Lara Kamhi, Lia, Meriç Kara, Meyer Objects, Nejat Satı, Nilüfer Kozikoğlu, Oytun Berktan, Roka Art By Aslı Smith & Serkan Ada, Seray Asker, Studio Timtim, Şule Koç, Uršula Berlot, Yasemin Artut, Yuzu.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :