Refik Anadol | PİLEVNELİ @ Art Dubai | Digital

mimarizm.com / 11 Mart 2022
PİLEVNELİ, 11 - 13 Mart 2022 tarihleri arasında Art Dubai’nin Digital bölümünde X7 standında Refik Anadol’un eserlerinden oluşan bir seçkiyle yer alıyor.

15. edisyonu düzenlenecek çağdaş sanat fuarı, bu yıl ilk kez “Art Dubai Digital” adı altında dijital eser ve NFT sergileyecek seçilmiş galerileri ayrı bir bölümde topluyor. 

Art Dubai, uluslararası kripto merkezlerinden biri haline gelme yolunda olan Dubai’de kripto ve sanat dünyasını birleştirmeyi hedefliyor.

PİLEVNELİ standında Refik Anadol’un eserlerinden bir seçkiyi sanat severlerle buluşturuyor. Sanatçının Boğaziçi, Melting Memories, Machine Hallucinations (Floral Pigmentations ve Perennial Pigmentations), Quantum Memories ve Symphony Dreams serilerinden eserleri seçkide yer alıyor. Standta Anadol’un 2018’den 2022’ye ürettiği eserleri bir arada sergilenerek sanatçının kariyerinden farklı dönemlere ışık tutan küçük bir kişisel sergi sunuluyor. 

Fuar, 9 Mart 2022’de gerçekleşen VIP önizleme ardından 10 Mart’ta VIP günüyle devam etti. 11-13 Mart tarihleri arasında ise tüm ziyaretçilere açık olacak.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :