"Dudaklarımı Öp Kalbimi Hançerle" Sergisi Uzatıldı

mimarizm.com / 09 Mart 2023
PİLEVNELİ'nin, Ali Elmacı’nın kişisel sergisine ilk kez ev sahipliği yapacağı, "Dudaklarımı Öp Kalbimi Hançerle" 11 Mart tarihine kadar uzatıldı.

Beni Kendinden Fazla Sev, 2022, Ali Elmacı ve PİLEVNELİ izniyle, Fotoğraf: Fethi Karaduman

"Dudaklarımı Öp Kalbimi Hançerle" başlıklı sergi, Ali Elmacı’nın son dönem kağıt ve tuval eserlerinin yanı sıra sanatçının ilk yönetmenlik deneyimini izleyiciye sunacak. Bulut Reyhanoğlu prodüktörlüğünde hayata geçen üç yeni kısa metraj film; 

Hatice Aslan, Barış Demiröz, Gülnara Golovina, Hakan Meriçliler, Alper Saldıran, Melisa Şenolsun ve Ömer Ülger oyunculuğunda “Tadına Bakınca Kokusunu da Aldım”, Ahmet Rıfat Şungar ve Onur Ünsal oyunculuğunda “Bahçeye de Çıkarız” ve Aleyna Tilki oyunculuğunda “Beni Kendinden Fazla Sev”, Ali Elmacı’nın görsel dili ve bakış açısını bu kez yeni bir ortama taşıyor.

Sergide yer alan son dönem eserlere sanatçının özel koleksiyonlardan derlenen eserleri eşlik ederek “Dudaklarımı Öp Kalbimi Hançerle” sergisinin kurgusunu destekliyor. Bu sayede Elmacı’nın pratiğine bugüne kadar en kapsamlı bakışı sunacak sergi, 14 Ocak-11 Mart 2023 tarihleri arasında PİLEVNELİ’nin Dolapdere’deki mekanında ziyaret edilebilecek. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :