Art Market III

mimarizm.com / 21 Mayıs 2021
Anna Laudel'in karma yaz sergisi "Art Market III" 24 Mayıs - 2 Temmuz tarihleri arasında Anna Laudel İstanbul'da görülebilir.

Art Market III, Anna Laudel Istanbul, Fotoğraf_Photo by Kayhan Kaygusuz, 2021

Anna Laudel, ulaşılabilir sanat fikriyle üçüncü edisyonunu gerçekleştireceği “Art Market III” sergisine 24 Mayıs - 2 Temmuz tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Çoğunlukla genç sanatçıları ve üretimlerini desteklediği sergi programlarıyla dikkat çeken Anna Laudel’in “Art Market III” sergisi için hazırladığı seçkide, Sara Baruh, Lal Batman, Beyza Boynudelik, Özlem Can, Ramazan Can, Tuğçe Diri, A.G. Ehsan, Anke Eilergerhard, Onur Hastürk, Mathias Hornung, Kadriye İnal, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Nuray Koschowsky, Mehmet Sinan Kuran, Serkan Küçüközcü, Emin Mete Erdoğan, Ardan Özmenoğlu, Meltem Sırtıkara, Cem Sonel, Esma Paçal Turam, Halil Vurucuoğlu, Hanefi Yeter ve Serpil Yeter dahil olmak üzere Türkiye ve yurt dışından farklı teknik ve materyallerle üretim yapan sanatçıların eserleri yer alıyor.

Farklı tekniklerde üretilmiş, disiplinlerarası bir seçkinin yer aldığı “Art Market III”, 2 Temmuz 2021 tarihine kadar Anna Laudel’de görülebilir.

KOVID-19 salgını nedeniyle uygulanan sağlık önlemleri kapsamında güvenli bir sergi deneyimi sunmak için, Anna Laudel ziyaretçilerini randevu ile kabul etmektedir.

Alınan önlemler, yeni ziyaret gün ve saatleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :