BAU 2011

mimarizm.com / 13 Ocak 2011
BAU 2011 Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul "iş geliştirme platformu" kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul Fuarı'nın iş geliştirme ve küresel tanıtım faaliyetleri kapsamında yapı sektörüne yeni pazarlar sağlamak amacıyla imzaladığı bu anlaşmalar ile ilgili fuarların hem katılımcıları hem de ziyaretçilerine karşılıklı olarak pek çok avantaj sağlanacak.

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul bu kapsamda Messe München firması ile yapılan anlaşma neticesinde BAU 2011'in konuğu olacak.

Dünyanın en büyük mimarlık, yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan BAU iki yılda bir gerçekleştiriliyor. Mimarlık ve inşaat sektöründeki tartışmaları yönlendiren en son konuların neler olduğu üzerinde durulacak olan fuarda, "çevreci binalar", "evrensel tasarım","renovasyon, modernizasyon ve yenileme" konuları ana tema olarak işlenecek.

180.000 metrekare alanda ve 17 sergi salonunda gerçekleştirilecek olan fuara, bin 900 katılımcı firma ve 212 bin ziyaretçi bekleniyor.

BAU 2011, 17 – 22 Ocak 2011 tarihleri arasında Almanya, Münih'te konumlanan "New Munich Trade Centre"da ziyaret edilebilir.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :