16. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir 2010

mimarizm.com / 09 Aralık 2009
16. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir 2010 Uluslararası Yapı Turkeybuild Fuarlarının sonuncusu 14-17 Ekim 2010 tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecek. Ürün çeşitliliğinin artması ve yeni sergi salonlarının açılması ile 2008 yılında % 30 büyüyen Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz Bölgesi'nin en büyük ihtisas fuarlarından biri haline geldi. Yapı İstanbul Fuarı'ndan sonra sergileme alanı bazında, 2. büyük Yapı Fuarı olan Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir'in bu yıl 16'ıncısı gerçekleştirilecek.

"Bölgelerinin ve Türk Yapı Sektörünün en büyük buluşmaları" Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul ve Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara'nın ardından, İzmir'de düzenlenecek olan Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, Ege Bölgesi yapı sektörünü bir araya getirecek.

Yapı sektörü ve mimarlık alanının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 33 yıldır düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları, bu yıl 16. kez Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir ile 14 - 17 Ekim 2010 tarihlerinde sektörü bir araya getiriyor. "Yapı"nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan Yapı Fuarları büyüyor, sektöre olan katkısını büyütüyor.Yapı/Turkeybuıld İzmir Fuarı, 16 Yıldır Bölgenin Lideri

16. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, 30.000 ziyaretçi potansiyeli ve 15.000 m2'lik sergileme alanıyla İzmir'in en büyük fuarlarından biri. Ege Bölgesi yatırımcılarına sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri izleme imkânı sağlayan fuar, yapı sektörünü bölgenin gündemine taşıyacak.

Son yıllarda etkisi Ege Bölgesi'nin yanı sıra Akdeniz Bölgesi'ne de taşan ve Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul'dan sonra, en büyük ikinci Yapı Fuarı olan Yapı/TURKEYBUILD İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için Ege Bölgesi'nin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir'de bir araya gelecek. Katılımcı firmalar fuarda pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri en önemli ürün, teknoloji ve hizmetlerini sunacaklar.

Geçen yıl 24.140 kişinin ziyaret ettiği Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir'i, ulusal ve uluslararası alanda yapılan yoğun tanıtım çalışmaları, Türkiye genelindeki ticaret ve meslek odalarının üst düzey yetkilileri, iş adamları birlikleri ve satın alma heyetlerine özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile 30.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. Ayrıca fuara katılıp ürününü sergilemek isteyen firmalara KOSGEB ve İzmir Ticaret Odası katılım desteği sağlıyor.

Sektörün Buluşma Platformu, Uluslararası Yapı / TURKEYBUILD Fuarları

Yapı-Endüstri Merkezi'nin 42 yıllık bilgi birikimini aktardığı, yapı sektörünün gelişmesine yönelik oluşturduğu ürün ve hizmetlerle destekleyerek her geçen yıl tüm sektöre sağladığı faydayı artıran YAPI FUARLARI büyüyor. Ege Bölgesi'nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan 16. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir'de, en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteahhitler, GYO'lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK'lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.Uluslararası Yapı/Turkeybuild Fuarları 2011 Takvimi

34. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 27 Nisan – 1 Mayıs 2011
24. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara 22 – 25 Eylül 2011
17. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir 13 – 16 Ekim 2011

Yapı Fuarları ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Yapı-Endüstri Merkezi
Yapı-Endüstri Merkezi, yapı malzemesi ve teknolojisi alanında çalışan bir bilgi merkezidir. 1968'den beri yapı sektöründe mal ve hizmet üreten kuruluşlar ile yine bu sektörde çalışan profesyonel yöneticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve yapı malzemesi kullanıcısı tüm kesimlere hizmet vermektedir. Yapı Bilgi Merkezi, YEM Yayın ile yayınladığı sektörel yayınları, YEM Kitabevi, yapı malzemeleri ve teknolojilerinin sergilendiği YAPI Fuarları, yıl bütününe yayılan çeşitli organizasyonları,  2001' den bu yana hizmet veren kapsamlı ve uzmanlaşmış portalı yapi.com.tr, mimarlık ve tasarım yayın platformu mimarizm.com, sanal ortamdaki mimarlık müzesi mimarlikmuzesi.org ile sektörün temel taşlarından birini oluşturmaktadır.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :