Workshop: İç Mekan Tasarımında Kumaşlar

mimarizm.com / 11 Mart 2020
Tekstil Mühendisi Sibel Ege tarafından düzenlenen "İç Mekan Tasarımında Kumaşlar" atölyesi 28 Mart'ta Ren Sourcing Atölyeleri'nde gerçekleşecek.

"İç mekan tasarımında kumaş seçimi yaparken trendlere ve konsepte önem veriyorsunuz, peki seçtiğiniz kumaşları gerçekten tanıyor musunuz?"

İç mekan tasarımında trendlerin ve konseptin göz önünde bulundurulmasına ek olarak, esas fark yaratacak kriter, kumaşları tanımak ve bu doğrultuda seçim yapmaktan geçmektedir. Bu workshopta, iç mekan kumaşlarında kullanılan doğal ve sentetik liflerden başlayarak, dokuma ve örme kumaş üretim yöntemleri ile kumaş boya ve baskı çeşitlerinden bahsedilecek, bazı ev tekstili kumaşları incelenecek.

Workshop sonunda katılımcılar, iç mekan tasarımı için kumaş seçerken daha yüksek farkındalığa sahip olup daha doğru seçimler yapabilecekler. 

Saat 11:00'da Ren Sourcing Atölyeleri'nde başlayacak etkinlik, iç mekan tasarımına ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır. Herhangi bir ön bilgiye sahip olmaya gerek yoktur. Katılım belgesi verilecektir.

Katılım ve detaylı bilgi için tıklayın

 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :