İstanbul Mobilya, Ev Tekstili, Tasarım, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı

mimarizm.com / 30 Eylül 2019
Mobilya, ev tekstili ve dekorasyon sektörü 5-10 Kasım günleri arasında CNR IMOB OBJET-İstanbul Mobilya, Ev Tekstili, Tasarım, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı’nda bir araya geliyor.

200 milyar doları aşan bir büyüklüğe ulaşan dünya mobilya, ev tekstili ve dekorasyon sektörü, CNR IMOB OBJET-İstanbul Mobilya, Ev Tekstili, Tasarım, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı’nda bir araya geliyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından KOSGEB’in desteğiyle organize edilen fuar 5-10 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Mobilya sektöründeki 16 yıllık, ev tekstili ve dekorasyon sektöründeki 26 yıllık fuar birikimini 5 kıtada 186 ülkede 10 milyon katılımcı ve ziyaretçi datasına sahip Business Intelligence Agency-BIA (Global Pazar İstihbarat Sistemi) big data yönetim sistemiyle entegre eden CNR Holding, fuarda 100’ü aşkın ülkeden profesyonel alıcıyı 500’ün üzerindeki marka ile buluşturacak.

500’ü aşkın markanın ürünü görücüye çıkacak
Mobilya, ev tekstili, dekorasyon ve aydınlatma ürün gruplarını aynı çatı altında buluşturan Türkiye’nin uluslararası sektör fuarı CNR IMOB OBJET, bu yıl da dünya mobilya, ev tekstili ve dekorasyon sektörünün ilgi odağı haline gelecek. Fuar süresince yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayacak olan CNR IMOB OBJET’de lüks ve tasarım mobilyalardan ev tekstiline, züccaciye ve aksesuardan uyku ürünlerine, halı ve kilimden aydınlatmaya kadar 500’ü aşkın markanın ürünleri sergilenecek. Dünya ticaretine yön veren katılımcı firmaların kendileri için özel hazırlanan B2B alanında global ticaretin gelişmesine katkı sağlayacakları fuarda, aralarında İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Rusya, ABD, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin de bulunduğu 100’ü aşkın ülkeden sektör profesyoneli ağırlanacak. 300’ü VIP olmak üzere 6 bin yabancı profesyonel ziyaretçinin katılacağı fuarı 50 binin üzerinde alıcının ziyaret etmesi bekleniyor.