Tasarım Bilkent '18

mimarizm.com / 26 Mart 2018
Her yıl bahar aylarında Bilkent Tasarım ve Mimarlık Topluluğu tarafından düzenlenen Tasarım Bilkent etkinliği, bu yıl 14 Nisan'da Doğu Kampüs’teki BLIS salonunda yapılacak.

Üç oturumdan oluşan Tasarım Bilkent etkinliği; dünyaca tanınmış mimar, içmimar ve tasarımcıların katılımıyla gerçekleşiyor.

Tasarım alanında gerçekleştirilen organizasyonlardan ilki olan ve kulüpler seviyesinde düzenlenen etkinliklerin en kapsamlıları arasında yer alan Tasarım Bilkent'te her oturum, katılan konuşmacıların sunumlarından ve söyleşilerinden oluşuyor.

Tasarım Bilkent'in bu seneki konuşmacıları arasında Bünyamin Derman (DBArchitects), Ömer Selçuk Baz (Yalın Mimarlık), Bora Temelkuran (Libeskind Studio), Hasan Sıtkı Gümüşsoy (Aboutblank), Onat Öktem (ONZ Mimarlık), Yelin Evcen (Gönye Proje Tasarım), Gufran Elif Gülge (Gönye Proje Tasarım), Şafak Cak (Şafak Cak Interior&Architecture Design) ve moderatör olarak Orhan Uludağ (Uludağ Mimarlık) ile Berna Tanverdi (BT Mimarlık) yer alıyor‬.‬

Etkinlik, 14 Nisan Cumartesi‬ günü 09.30 - 17.30‬ saatleri arasında Bilkent Üniversitesi Doğu Kampüs’te yer alan 300 kişilik BLIS salonunda izlenebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :