Meetings of Design Students Atölyeleri

mimarizm.com / 02 Ocak 2019
35'ten fazla ülkeden ve tüm tasarım disiplinlerinden 200'ten fazla öğrencinin katılımıyla her yaz başka bir ülkede gerçekleşen Meetings of Design Students Atölyeleri, onuncu yılında 26 Temmuz-12 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yunanistan'ın Spetses adasında düzenlenecek. 

Adada artan turizm faaliyetleriyle birlikte yok olma tehditi altında olan yerel zanaatleri çağdaş yaklaşımlarla yeniden ele almayı ve ada halkıyla atölye katılımcıları arasında bir deneyim ve bilgi alışverişi sağlamayı hedefleyen etkinlik, Antik Yunanca'da “Hatırlamak” anlamına gelen MEMNISO temasıyla gerçekleşecek.

Meetings of Design Students 2019'da MEMNISO temasına odaklanan bir atölye düzenlemek ve yürütücü olmak için başvurular 15 Ocak'a kadar sürecek olup seçilen projeler 15 Şubat'ta açıklanacaktır. İlgili tüm dosyalara websitesinde yer alan TUTOR PACK bölümünden ulaşılabilir. 

Katılımcı başvuruları ise Şubat 2019'da başlayacak olup detaylar etkinlik sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram) ve web sitesinden duyurulacaktır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :