Kaletalks: Yenilikçilik

mimarizm.com / 06 Mayıs 2020
Kale Grubu'nun, kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran değerleri etrafında kurguladığı KaleTalks online sohbetlerinin ikincisi 8 Mayıs Cuma günü ‘Yenilikçilik’ temasıyla gerçekleşecek.

Kale Grubu’nun son 3 yıldır yürüttüğü ve salgın döneminde dijital mecralara taşıdığı KaleTalks sohbet serisi, ‘Öngörü’ teması ile başladı. Grubun kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran ‘Öngörü, Cesaret, Yenilikçilik, Mücadele ve Güven’ gibi 5 ana değer etrafında yapılacak yayınların ikincisi ise ‘Yenilikçilik’ teması üzerine kurgulanıyor.

Kale Grubu, yerel değerleri küresel vizyonuyla harmanlayan cesur bir girişimci olan İbrahim Bodur’un değerleri etrafında bir araya gelen konuşmacılarla, bugünün karmaşıklaşan dünyasını daha iyi anlamlandırmayı ve geleceğe dönük bir perspektif sunmayı amaçlıyor.

KaleTalks sohbet serisinin ikincisinde, ihtiyaç ve isteklerin değiştiği, yepyeni yaşam deneyimlerinin büyük önem kazandığı yeni normal dünyada ‘Yenilikçilik’ kavramı yeniden masaya yatırılacak.

Moderatörlüğünü Reklamcılık Vakfı Başkanı Ömür Kula’nın yapacağı, ODTÜ Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi / CAG Mimarlık Atölyesi’nin Kurucusu Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Dünya Tasarım Örgütü Yönetim Kurulu Üyesi, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu ve Yaratıcı Endüstriler Derneği Başkanı Sertaç Ersayın ile ODTÜ Endüstri Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi / Ece Yalım Design Studio Kurucu Ortağı Ece Yalım’ın in katılacağı KaleTalks sohbeti, 8 Mayıs Cuma saat 14:00’da gerçekleşecek ve Kale Grubu Facebook, Youtube ve Twitter hesaplarından da canlı yayınlanacak.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :