İyi Tasarım/Good Design İzmir_5

mimarizm.com / 28 Mayıs 2020
Teması "Müşterek Gelecekler" olarak belirlenen İyi Tasarım/Good Design İzmir etkinlikleri 19 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen İyi Tasarım/Good Design İzmir, tasarımla ilgili faaliyette bulunan tüm grupları her yıl belirli bir tema çerçevesinde bir araya getiren, hem tasarım mesleği ve eğitimi adına yapılan üretimin, hem de tasarıma ilişkin düşünsel zeminde yapılan çalışmaların paylaşıldığı bir etkinliktir.

Sergiler, atölyeler, film gösterimleri, panel ve söyleşilerden oluşan etkinlikler dizisi, tasarımcılar, öğrenciler, üreticiler, iş dünyası, eğitimciler, akademisyenlerle, tasarıma ilgi duyan herkesi canlı bir diyalog ve tartışma ortamında buluşturarak, İzmir’in bir tasarım ve inovasyon kentine dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek İyi Tasarım/Good Design İzmir’in teması, ‘Müşterek Gelecekler​’. Etkinliklerin, 19 Ekim-1 Kasım 2020 tarihleri arasında [Covid-19 salgını nedeniyle dijital ortamda] gerçekleştirilmesi ve basılı bir yayınla, kalıcı hale getirilmesi planlanıyor.

Etkinliğe tasarımla ilgili tüm kurum ve bireyler; atölye, sergi ve panel önerileriyle İyi Tasarım/Good Design İzmir_5’e katkıda bulunabilirler.

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :