ID Etkinlikleri: GasArch

mimarizm.com / 25 Mart 2021
Eskişehir Teknik Üniversitesi Ortak Alan Mekan Tasarımı ve Planlama Kulübü tarafından düzenlenen, "Ortak Alan, ID Söyleşiler Serisi"nin yeni konukları 26 Mart Cuma saat 21:00’da GasArch'ın yürütücülerinden Ayça Yazıcı ve Ömer Yeşildal.

''Ortak Alan, Interdisipliner Söyleşiler Serisinin 2. sezonunun üçüncü konukları olarak Ayça Yazıcı ve Ömer Yeşildal’ı ağırlıyor. Mekan-Yaşam Biçimlenişi başlığı altında 26 Mart Cuma 21.00’da zoom üzerinden herkese açık şekilde gerçekleşecek söyleşide tasarım algısında farklı disiplinlerin etkisi, mekanı oluşturan etmenler, mekanın biçimlenişi ve daha birçok konu konuşulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin kurduğu Mekan Tasarımı ve Planlama Kulübü Ortak Alan’ın evlerden düzenlediği Online Interdisipliner (ID) Söyleşiler Serisi, farklı disiplinlerin girdilerini özümseyerek mekan tasarımına çok yönlü ve özgür bakmayı hedefliyor. Söyleşiler her hafta Zoom platformundan ya da Instagram canlı yayınları üzerinden gerçekleşiyor.

Dönem içerisinde üyelerini; Nevzat Sayın, Doğan Hasol, Taleworlds Oyun Firması, DOT Tiyatro, Hakan Keleş, Sercan Tunalı, Sema Soygeniş, Serdar Kökçeoğlu gibi farklı mecralardan değerli isim ve kuruluşlarla mekan üzerine buluşturan kulübün söyleşilerine youtube ve spotify kanalları üzerinden tekrar ulaşım imkanı sağlanabiliyor.’’


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :