İçmimarlıkta Yüksek Lisans Mı?

mimarizm.com / 14 Aralık 2020
TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi ve Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık Anabilim Dalı işbirliğiyle düzenlenen "İçmimarlıkta Yüksek Lisans Mı?" başlıklı çevrimiçi seminer 22 Aralık 2020 Salı günü saat 17.30'da gerçekleşecek.

22 Aralık 2020 Salı günü 17.30-18.30 saatleri arasında Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık Anabilim Dalı ve TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliğiyle “İçmimarlıkta yüksek lisans mı?” başlıklı bir seminer gerçekleştirilecektir.

İlgili çevrimiçi seminer, içmimarlık alanında yüksek lisans yapmayı düşünen adayları, yüksek lisans eğitiminin akademik ve pratik alanda bireye olan katkıları konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Seminerde, İç Mimarlık Anabilim Dalı Tezli ve Tezsiz Yüksek Lisans Programı altında yer alan üç temel araştırma alanına (Restorasyon, Müdahale, Dönüşüm, Modifikasyon (RITM), Tasarım ve Kültür ile Çevresel Sistemler) ilişkin detaylı bilgilendirme, alan koordinatör öğretim üyeleri tarafından yapılacak ve devam etmekte olan bilimsel araştırma projelerinin sunumları gerçekleştirilecektir.

Çevrimiçi seminere katılmak isteyenlerin begum.onal@yasar.edu.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :