FADA Workshop Haftası için Açık Çağrı   

mimarizm.com / 05 Ekim 2018
MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, FADA Workshop Haftası'nda kendi atölyesini düzenlemek isteyen yürütücüler için açık çağrıda bulunuyor.

MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, her yıl eğitim-öğretim döneminin bir haftasını workshoplara ayırmaktadır.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek workshop haftasına 5-9 Kasım 2018 tarihlerinde FADA HANGAR ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda mimarlıkla ilişkisi olsun olmasın, birbirinden bağımsız farklı disiplinleri bir arada toplamak workshop haftasının ana hedefidir.

Geçmiş workshop haftalarında grafiti, yoga, gastronomi, stensil, performans sanatları gibi birbirlerinden farklı pek çok branşta atölyeler gerçekleştirilmiştir. MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, üçüncü workshop haftasında kendi atölyesini yürütmek isteyenler için açık çağrıda bulunuyor. Yürütücülerin, katılımcıları çeşitli disiplinlerde ve farklı çerçevelerde tasarlayacakları workshoplar ile buluşturmaları bekleniyor.

Bireysel veya grup halinde başvurmak isteyen yürütücülerin bilgilerini ve düzenlemek istedikleri workshopu anlatan başvuru formunu 12 Ekim Cuma saat 17:00’a kadar workshop@mef.edu.tr adresine göndermeleri gerekiyor.  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :