Dalokay’dan Geleceğe Toplumcu Belediyecilik

mimarizm.com / 20 Mart 2019
Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin vefatının 28. yılında Vedat Dalokay’ı anmak için düzenlediği “Dalokay’dan Geleceğe Toplumcu Belediyecilik Paneli", 21 Mart günü CerModern’de gerçekleşecek.

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Mimarlar Odası Genel Sekreterliği, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanlığı ve 1973-1977 yılları arasında Ankara Belediye Başkanlığı yapmış Vedat Dalokay'ı vefatının 28. yılında, ailesi, dostları ve yol arkadaşlarıyla anacak.

Anma programı Dalokay'ın ölüm yıl dönümünde 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 15:30’da mezarlık ziyareti ile başlayacak. Program saat 17:00'da Cer Modern'de açılışını Tezcan Karakuş Candan'ın yapacağı ve ailesi adına Hakan Dalokay ve Sibel Dalokay'ın konuşmalarının yer aldığı "Ailesi Vedat Dalokay'ı anlatıyor" bölümü ile devam edecektir.

Ardından moderatörlüğünü Prof. Dr. Ruşen Keleş’in yapacağı "Dalokay'dan Geleceğe Toplumcu Belediyecilik" paneli gerçekleştirilecektir. Ruşen Keleş'e Yılmaz Büyükerşen, Ercüment Çervatoğlu, Aydan Erim ve Murat Karayalçın'ın konuşmacı olarak eşlik edecek.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :