Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi

mimarizm.com / 11 Ağustos 2020
İKÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nün "Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi" söyleşi serisi değerlendirme yayını 12 Ağustos günü gerçekleşecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen "Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi" başlıklı söyleşi serisi kapsamında bugüne kadar akademisyenler, öğrenciler, mezunlar ve Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Yalın Tan ve Görkem Volkan gibi önemli tasarımcılarla söyleşiler gerçekleştirildi. İç mimarlık eğitimi ve meslek pratikleri üzerine sohbetlerin gerçekleştirildiği söyleşilerin moderatörlüğünü Merve Aşçıoğlu, Meltem Çetinel, Elif Gelmez Demir ve Gamze Akbaş yürüttü.

12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 20.30'da @ikuicmimarlikbolumu instagram hesabından  (https://www.instagram.com/ikuicmimarlikbolumu/) gerçekleştirilecek söyleşi serisinin son yayınında; İKÜ İç Mimarlık ve Çevre tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Usta ve İKÜ Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Rana Kutlu ile bugüne kadar yapılan söyleşiler üzerinden İç Mimarlık eğitimi ve meslek pratiği değerlendirilecek. Etkinliğim moderatörlüğünü ise Öğr. Gör. Merve Aşçıoğlu yapacak.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :