14. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UİÖB)

mimarizm.com / 23 Kasım 2017
Özyeğin Üniversitesi tarafından düzenlenen "Metafor" temalı 14. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UİÖB), 2-3 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türkiye’deki tüm iç mimarlık bölümlerini bünyesinde barındıran ve yılda iki kez düzenlenen Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması, gönüllülük esasına dayalı, öğrenci inisiyatifli bir organizasyon. 

2017 Güz döneminde 14.’sü düzenlenecek olan etkinliğe Özyeğin Üniversitesi ev sahipliği yapacak. Etkinliğin kurgusunun ağırlıklı olarak iç mimarlık öğrencilerinden kurulu ekipler tarafından yapıldığı buluşmanın teması, tasarımda “metafor”, tarihi ise 2-3 Aralık 2017 olarak belirlendi.

Açılışı 2 Aralık Cumartesi günü yapılacak etkinlik, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Hacıhasanoğlu ve İç Mimarlar Odası Başkanı Emrah Kaymak’ın konuşmalarıyla başlayacak. Programın devamında Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrenciler ve 40’a yakın yürütücünün desteği ile 30 civarında atölye gerçekleşecek.

3 Aralık Pazar günü ise atölyelerde üretilen çalışmalar sergilenecek ve ilgili disiplinlerden konuk konuşmacılar sunumlar yapacak. Davetli konuşmacılar arasında Yılmaz Zenger, Özgül Öztürk, Ali Berkman, Tanju Kılınçarslan, Murat Germen, Muhammet Taşlı, Cem Yücel ve Oğuz Ceylan gibi isimler bulunuyor.
 

PROGRAM:

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • AHMET TÜRKMEN 4 yıl önce Mrb izmir bornova da kendime bi ev yaptırıyorum. zemin hariç 2. kat 105 mt kare civarlarında. iç mimarlara açıkcası güçüm yetmiyecek bende bir öğrenci arkadaşımla çalışıp hem onun okuluna destek olmak hemde idailist yaklaşacağını düşünüp evimin iç dekorasyonu hakkında bana fikirler verebileceğini düşünüyorum. bana bu konuda izmirde yardımcı olabilecek bir arkadaş yönlendirme şansınız varmı.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :