Adım Adım İstanbul Bienali

mimarizm.com / 27 Eylül 2017
New Balance, 15. İstanbul Bienali çerçevesinde gerçekleştireceği özel gezi organizasyonu ile sanatseverlerle buluşuyor. Gezilerin ilki 30 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

New Balance, kültür, sanat ve yaşam platformu HUB&Artkolik işbirliğiyle bu yıl 15.si düzenlenecek İstanbul Bienali’nde “NB ile Adım Adım İstanbul Bienali” gezilerini düzenliyor.

15. İstanbul Bienali’ne özel oluşturulacak “NB ile Adım Adım İstanbul Bienali” gezisi Pera Cafe’de İstanbul Bienali'nin tarihi ve kavramsal çerçeveleri hakkında konuşulacak kahve ikramı ardından Pera Müzesi’nden başlayacak. Bir sonraki durak Asmalımescit'teki Yoğunluk Sanatçı Atölyesi olacak. Galata Rum İlköğretim Okulu ve İstanbul Modern ziyaretleri sonrasında bienal gezisi ARK Kültür’de sonlanacak.

Akademisyen Ayşegül Sönmez rehberliğinde, 25 kişilik gruplar halinde toplamda 4 gezinin düzenleneceği “NB ile Adım Adım İstanbul Bienali” gezilerinin ilki 30 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Ardından sırasıyla 3 Ekim Salı ve 10 Ekim Salı günleri 3. ve 4. geziler düzenlenecek. Bienal kapsamında gerçekleştirilecek son gezi 15 Ekim Pazar günü, uzman eğitmenler gözetiminde 7 - 11 yaş grubundan çocuklara özel olacak. 

Geziye katılım ücreti 200TL. 
Kayıt için bu adrese mail atılabilir. 
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın. 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :