Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 12 Aralık 2018
MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması sonuçları belli oldu. Toplam 56 üniversiteden gelen 662 proje ile gerçekleştirilen yarışmada 34 ödül verildi.

1. Sınıf Kategorisi

Başarı Ödülü
Aydur GÜRGENÇ / Ayşe Nur OK / Ayşe Nur Sena TURHAN / Berfin BARAN / Berre Ezel YILDIRIM / Cemre IŞIKSAL / Didem PEKDEMİR / Elif Su DEMİRKOL / Feyza EKİZ / Hatice Betül OZTANIK / İdil ÖNEMLİ / İdil EMRE / İdil ÇELİK / İrem ARSLAN / İrem ÇAĞDAŞ / Karya Deniz GÜLERER / Kıymet ACAR / Kubilay AKKOYUN / Melike OBUT / Melisa AĞCIHAN / Mert MARULDALI / Munur ÖZÇELİK / Nazlı Selva KÜÇÜK / Nurbanu TENLİK / Sena ÖZÇELİK / Seranay AKÇİÇEK / Seyit Batuhan GÜLER / Tolga Halil AKŞAHİN / Zeynep Pınar NAS / Çağla MISIRLIOĞLU / Ömer Faruk ŞİRİN / Öykü ÖNGÖREN / Şiir Umay KAYA / Aslı ARIBAŞ / Oltan URCU (MEF)

Teşvik Ödülü
Sümeyye Nur ÖZTÜRK (MEF)

Jüri Özel Ödülü
- Nuray DOLU / Merve AKBAY / Şevval KARAMAN (Sakarya Üniversitesi)

- Gamzenur KUREL (MEF)

- Erhan YÜCE (Okan Üniversitesi)

- Tuğçe Ebrar ÜDÜL (İTÜ)

Furkan ŞAHİN / Kıvılcım YAVUZ [Yaşar Üniversitesi]

2. Sınıf Kategorisi

Başarı Ödülü
- Hasan GÜLER (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)

- Sıla AVAR (İTÜ)

Jüri Özel Ödülü
- Doğan KALAK (Mardin Artuklu Üniversitesi)

- Cansu ŞENER (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)

Başak CENGİZ (İTÜ)

Metehan GÜRSU (İTÜ)

Merve İrem KEKLİK (İTÜ)

Mehmet BULUT (İTÜ)

Cansu SİCİMLİ (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)

Efecan KUYUSUZ (DEÜ)

3. Sınıf Kategorisi

Başarı Ödülü
Merve AKDOĞAN (MEF)

Teşvik Ödülü
Nimet DEĞERTAŞ (MEF)

Jüri Özel Ödülü 
- Nimet DEĞERTAŞ (MEF)

- Ayberk ÖZDEMİR (MEF)

Dilya ÇELEN (TED Üniversitesi)

Mehmet HAYDAN (Karabük Üniversitesi)

Sümeyra ÇİFTÇİ (Mardin Artuklu Üniversitesi)

Muazzez Nil YALINDAĞ (MEF)

Işılay ERŞAHİN (Bahçeşehir Üniversitesi)

4. Sınıf Kategorisi

Başarı Ödülü
Ekin Sıla ŞAHİN (İTÜ)

Teşvik Ödülü
Nurettin ŞATIR (YTÜ)

Jüri Özel Ödülü
- Ahmet Bender UĞURLİ (İTÜ)

- Kadir Mert TATAR (MEF)

Tuğçe Selin TÜRK (MEF)

Duygu DAĞLI (DEÜ)

Ekin ERYILMAZ (İTÜ)

Ayşe Nihan DAĞOĞLU (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi)

Proje kodu - Sıra no listesi için buraya tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları