Interface Türkiye Trendbook 2020 Yayında

mimarizm.com / 07 Mayıs 2020
Interface Türkiye’nin 2019 yılının son aylarında oluşturmaya başladığı ve tasarıma dair eğilimleri konunun uzmanları sayesinde analiz ettiği Trendbook 2020 dijital olarak yayında.

Interface Türkiye’nin, “Ofislerde İç Mekân ve Zemin Tasarımı Trendleri”, “İnsan Odaklı Tasarım ve Yardımcı Araçlar”, “Doğayla Uyum İçinde Tasarım ve Çevre Dostu Üretim” ve “Diğer Sektörlerde Yükselen Trend Analizleri” olarak 4 bölüm halinde hazırlamış olduğu Trendbook 2020'nin ilk sayısı ile dijital olarak yayınlandı. 

Farklı alanlarda hangi trendlerin etkin olduğunu, yeni gelişmelerin etkilerinin neler olabileceğini ve hayatımızı nasıl değiştirebileceğini uzmanların kaleminden aktaran kataloğun her sene farklı versiyonlarla ile hazırlanması hedefleniyor.

Trendbook 2020'ye katkı sağlayanlar

Neslihan Küçükaslan (Mimar / Satış ve Tasarım Yöneticisi, Interface), Ayşe Hasol Erktin (Mimar, HAS Mimarlık), Emre Kuzlu (Global Kurucu Ortak / Yüksek Mimar, I-am Istanbul), Umut İyigün (Kurucu Ortak / Yüksek Mimar, MuuM), Beliz Görgül (Yüksek İç Mimar, Beliz Görgül Interiors), Merve Sarıkaya (Mimar, Pavé Studio), Ali Osman Öztürk (Kurucu / Y. Mimar, A Tasarım Mimarlık), Erkan Ural (Mimar, nord mimarlık - tasarım), Burcu Şenparlak (Genel Müdür / Yüksek Mimar, Swanke Hayden Connell Mimarlık), Jeyan Ülkü (Kurucu Ortak / Mimar, Jeyan Ülkü Mimarlık), Önder Kul (Yüksek Mimar), Ayça Akkaya Kul (Mimar ve Yük. End. Ürün Tasarımcısı) mimaristudio, Şanel Şan Sevinç (Sanat Yönetmeni / Kurucu, ArtCrowd Sanat ve Tasarım Ajansı), Banu Uçak (Yüksek Mimar, Ağustos Teknoloji), Cengiz Aytekin (Genel Müdür Yardımcısı, Anadolu Hayat Emeklilik), Soner Canko (Genel Müdür, BKM Bankalararası Kart Merkezi), Alp Sirman (Doktor), Erin Meezan (Ofis Başkanı - Sürdürülebilirlik, Interface), Geanne Van Arkel (Sürdürülebilir Gelişim Şefi, Interface), Hüray Erk (Ortak / Proje ve Tasarım Yöneticisi, Metex | Studio Erk), Emir Ali Bilaloğlu (İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Doğuş Otomotiv), Umut Karakuş (Şef, Muutto Street Food & Meze bar), Murat Kaşıbeyaz (Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu), Cem Karakuş (Kurucu / Influencer, X İletişim), Ecemnur Tansoy (Traveler, Lifestyle Influencer), Emrah Koçer (Blogger, doğadakiyabancı)

Trendbook 2020’yi indirmek için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :