iF Design Award 2020

mimarizm.com / 24 Haziran 2019
iF Design Award 2020 ödül gecesi, 4 Mayıs günü Berlin’de düzenlenecek. 2020 ödüllerine başvuru için son tarih ise 18 Ekim 2019.

Üstün tasarımların başarıları ile ödüllendirildiği iF Design Award 2020 Ödül Gecesi'ne global tasarım sektöründen 5000 kişi bekleniyor. Başvurular 18 Ekim 2019 tarihinde son buluyor. Dünyanın farklı ülkelerinden görev alacak 66 kişilik jüri değerlendirmesi ise 21-23 Ocak 2020 tarihlerinde Almanya’da gerçekleşecek.

iF DESIGN (International Forum Design CEO’su Ralph Wiegmann

“Berlin, dünyanın en etkileyici ve heyecan verici şehirlerinden biri! UNESCO Tasarım Şehri olarak seçilen Berlin, Avrupa'nın ve dünyanın en yaratıcı merkezlerinden biri haline geldi. 4 Mayıs'ta, dünyanın dört bir yanından gelen iF Awards  kazananlarımızla birlikte,  farklı ve eşsiz ödül gecesi etkinliği daha yaratacağız. Ödül töreni Berlin’nin şehir merkezinde bulunan ve dünyanın en büyük etkinlik merkezlerinden olan Friedrichstadt-Palast'da gerçekleşecek. iF DESIGN AWARDS 2020 kapsamında bir hafta boyunca gerçekleştireceğimiz tasarım  odaklı sergiler, konferanslar ve atölye etkinliklerimiz için heyecanlıyız” diye açıklamasını bildirdi.

2020 Ödül Başvurularına Sayılı Günler Kaldı

Başvuru süreci online olarak www.ifworlddesignguide.com web sitesinden gerçekleşiyor.

Başvuru kategorileri: Ürün tasarımı, mbalaj tasarımı, İletişim ve hizmet tasarımı, mimari ve iç mimari ile profesyonel konsept tasarımı.

Tasarım ve mimari alanda dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul edilen iF DESIGN AWARDS kazananlar arşivini incelemek ve yeni başvuru yapmak için tıklayın.

Ayrıntılı bilgi -  iF Türkiye Ofisi: ifturkey@ifdesign.de


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :