BAT Türkiye Merkez Ofisi Dünyanın En İyileri Arasında

mimarizm.com / 10 Ocak 2018
British American Tobacco Türkiye’nin Orjin Maslak’taki yeni merkez ofisi, uluslararası mimarlık platformu Office Snapshots’ın "En İyi 25 Ofisi" listesinde 13. sırada yer aldı. Bakırküre Mimarlık tarafından tasarlanan ofis, Türkiye’den listeye girmeyi başaran tek ofis oldu.

Ofis tasarımını ve tasarımda son trendleri konu eden Office Snapshots’ın her yıl düzenli olarak yayınladığı ‘En İyi 25 Ofis’ listesinin 2017 ayağı açıklandı.

British American Tobacco (BAT) Türkiye’nin çalışan görüşleri doğrultusunda Bakırküre Mimarlık tarafından tasarlanan ve 4.260 metrekarelik bir alana yerleşen yeni merkez ofisi listeye 13. sıradan yerleşti. Sıra dışı tasarımı ve ileri teknoloji donanımı ile dikkat çeken yeni ofisiyle BAT Türkiye, Office Snapshots’ta yayınlanan 3.500 ofis arasından belirlenen ‘En İyi 25 Ofis’ listesine Türkiye’den girmeyi başaran tek şirket oldu.

BAT Türkiye

BAT Türkiye

BAT Türkiye

Her aşamada çalışanların fikirleri alındı

Dünyanın en iyi ofislerinden biri seçilmenin gururunu yaşadıklarını belirten BAT Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Gökhan Bilgiç, “Klasik bir çalışma mekânından ziyade her yerde çalışılabilen, fonksiyonel ama aynı zamanda keyifli bir konsept hedefleyerek yola çıktık. Çalışanların mutlu ve huzurlu olmadığı bir kurumun sürdürülebilir başarı sağlamasının mümkün olmayacağına inanıyoruz. Bu nedenle tasarım süreci de dahil olmak üzere yeni ofisimizin her aşamasında çalışanlarımızın fikirlerini alarak, çalışan dostu bir ofis yaratmaya özen gösterdik. Her zaman yeniliklere öncülük eden BAT Türkiye olarak yarattığımız sıra dışı ofisimizin dünyanın önde gelen birçok şirketinin ofisini geride bırakması ve bu başarıya ulaşması ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi” dedi. 

BAT Türkiye

BAT Türkiye

British American Tobacco Türkiye Genel Müdürlüğü projesini buradan inceleyebilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :