Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

İstanbul Buluşmaları 2008: “Belirsizlik Ortamında İstanbul’un Planlama Gündemi”

mimarizm.com / 06 Ekim 2008
İstanbul Buluşmaları 2008 TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi "İstanbul Buluşmaları"nın ikinci etkinliğinin temasını, "Belirsizlik Ortamında İstanbul'un Planlama Gündemi" olarak belirledi.

Etkinlik kapsamında "Üst Ölçekli Planlama", "Kentsel Ölçekli Planlama", "Tarihi Kent Merkezlerinde Planlama" ve "Kentsel Dönüşüm Alanlarında Planlama" olmak üzere dört tane yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirilecek.

Planlama, hukuk, yönetim ve bilgi alanı zeminlerinde sürdürülecek olan etkinlik, ilk toplantıda olduğu gibi ilgili tüm kesimleri bir araya getirerek, konuyu çok yönlü bir bakış açısı ve ortak akıl geliştirerek gündeme taşımayı, kamuoyuyla paylaşmayı ve sorunlara çözüm aramayı hedefliyor. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu'nda 8–9 Ekim 2008 tarihlerinde, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü işbirliği ile bu sene ikincisi düzenlenecek olan etkinlik herkese açık olacak.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
08.10.2008
BİTİŞ
10.10.2008
YER
Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu, Beşiktaş, İstanbul
İLETİŞİM
T: (212) 275 43 67 F: (212) 272 9119 E: spoist@spoist.org