Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Akbank Sanat’tan Çocuklara Özel Atölyeler

mimarizm.com / 17 Eylül 2019
Çocukları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan Akbank Sanat, Eylül ayı programıyla minikleri sanat yapmaya davet ediyor.

Akbank Sanat, eğlenceli ve yaratıcı çocuk atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Akbank Sanat çocuk atölyeleri Eylül ayı programı;

21 Eylül Cumartesi - 11:00-12:30
Rengarenk Kupalar
(6-12 Yaş) (Katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır)
“Rengarenk Kupalar” atölyesi ile çocuklar porselen kupaların üzerine resim çalışması yapacak, güzel yazı teknikleriyle yazılar yazacak ve evlerine kendi tasarladıkları porselen kupalarla dönecekler. El becerilerini geliştirecek fırça uçlu porselen kalemleriyle güzel yazı denemeleri ve desen çalışmaları yapacak olan çocuklar, kendilerine veya sevdiklerine özel kupalar tasarlamanın keyfine varacaklar.

21 Eylül Cumartesi - 13:00-14:15
Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-12 Yaş) (Katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır)
“Kendi Çantamı Tasarlıyorum” isimli atölye çalışmasında çocuklar hayal güçlerini kendi tasarladıkları çantalara aktarıyor. Çocuklar, pamuklu bez çantalar üzerine desen çalışması yapmayı öğrenecekleri ve daha sonra bu deseni diledikleri gibi renklendirecekleri atölye çalışması ile birbirinden eşsiz çantalar ile yaratıcılıklarını ortaya çıkaracaklar.

21 Eylül Cumartesi. - 15:00-16:15
Mini Mozaik Atölyesi (7-12 Yaş) (Katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır)
Mini mini parçaların yan yana gelmesiyle oluşan mozaik tekniği çocukların hayalleriyle renkleniyor. Rengarenk mini boncuklar, çocukların yaratıcılıkları ve bolca eğlence çocukları bekliyor.

21 Eylül Cumartesi 17:00-18:30
İleri Dönüşüm Heykel Atölyesi (7-12 Yaş) Katılımcı sayısı 12 kişi ile sınırlıdır.
Çocuklar bu kez geriye değil ileriye dönüştürüyor. Çocukların kullanılmış ve farklı malzemelerle sanat yaptığı “İleri Dönüşüm Heykel Atölyesi”nde 7-12 yaş grubu çocuklar atıklar ve geri dönüştürülmüş malzemeleri hayal gücü ve yaratıcılıklarını kullanarak renkli kağıt heykellere dönüştürüyor.

28 Eylül Cumartesi - 15:00-16:30
Miniklere Baskı Resim Atölyesi (5-8 Yaş) (Katılımcı sayısı 12 kişi ile sınırlıdır)
Türkiye’nin en önemli sanatçılarının Baskı Resim çalışmaları Akbank Sanat Çocuk Atölyesi’nde çocuklar ile buluşuyor. Baskı resim tekniklerinin ve tarihinin eğlenceli bir şekilde paylaşıldığı atölyede, çocuklar kendi kalıplarını çıkararak baskı resim tekniğiyle kendi eserlerini üretecek.

28 Eylül Cumartesi - 17:30-18:45 (Katılımcı sayısı 20 (10 çocuk + 10 yetişkin) kişiyle sınırlıdır)
Ailece Mozaik (4-12 Yaş)
Atölyede, “Millefiori” tekniği ile birbirinden renkli ve yaratıcı mozaikler hazırlayabilir, eğitici ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bolca yoğurma, hayal gücü, eğlence ve yaratıcılık!

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
YER
Akbank Sanat
DÜZENLEYEN

Akbank Sanat

İLETİŞİM

A. İstiklal Cad. No:8 34435 Beyoğlu-İstanbul

T. 0212 252 35 00-01