Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Nesin Sanat Köyü 2019 Programları Başvuruya Açıldı

mimarizm.com / 03 Mayıs 2019
Türkiye’nin her bölgesinden gençlere, sorgulamaya ve eleştiriye açık bir ortamda sanat üretim ve öğrenim imkanları sağlamayı amaçlayan Nesin Sanat Köyü'nün 2019 programları başvuruya açıldı.

Nesin Sanat Köyü 2019 Programları:

1- Otonom Sanat Makinaları (16 Haziran 2019 - 23 Haziran 2019)
Atölye yürütücüleri: Bager Akbay, Osman Koç
https://nesinsanatkoyu.org/program/otonom-sanat-makinalari-2019

2- Mimarlık Yaz Okulu-Düzen Parodisi (16 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019)
Atölye yürütücüleri: Emre Özyetiş, Eda Soyal, Mehtap Serim
https://nesinsanatkoyu.org/program/mimarlik-yazokulu-duzen-parodisi

3- Tamirmamir: Mobilya Tasarım Atölyesi (16 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019)
Atölye yürütücüleri: Berk Asal, Onur Ceritoğlu
https://nesinsanatkoyu.org/program/tamirmamir-mobilya-tasarim-atolyesi

4- Sanat, Beden, Mekân (16 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019)
Atölye yürütücüleri: Livia Alexander, Işın Önol, Aslı Bostancı, Leman Sevda Darıcıoğlu
https://nesinsanatkoyu.org/program/sanat-beden-mekan

5- Çömlekçi Çarkında Bir Hafta Sonu (13 Temmuz 2019 – 14Temmuz 2019)
Atölye yürütücüsü: Eser Öykü Dede
https://nesinsanatkoyu.org/program/comlekci-carkinda-bir-haftasonu-0

6- Portfolyo Atölyesi (14 Temmuz 2019 - 28 Temmuz 2019)
Atölye yürütücüleri: Işın Önol, Gülçin Aksoy
https://nesinsanatkoyu.org/program/portfolyo-atolyesi

7- Sinema Atölyesi (14 Temmuz 2019 - 28 Temmuz 2019)
Atölye yürütücüleri: Ayşegül Kanat, Z.Tül Akbal Süalp, Ayça Çiftçi, Ali Deniz Şensöz, Gülengül Altıntaş
https://nesinsanatkoyu.org/program/sinema-atolyesi

8- Kavramsal Sanat, Şiir ve Mekân Atölyesi (21 Temmuz 2019 - 28 Temmuz 2019)
Atölye yürütücüsü: Deniz Gül
https://nesinsanatkoyu.org/program/kavramsal-sanat-siir-ve-mekan-atolyesi

9- Anlatım Stratejileri Yaz Okulu (28 Temmuz 2019 - 4 Ağustos 2019)
Atölye yürütücüleri: Seher Uysal, Mike Bode
https://nesinsanatkoyu.org/program/anlatim-stratejileri

10- Çömlekçi Çarkında Bir Hafta Sonu (10 Ağustos 2019 - 11 Ağustos 2019)
Atölye yürütücüsü: Eser Öykü Dede
https://nesinsanatkoyu.org/program/comlekci-carkinda-bir-haftasonu-2

11- Mimarlık Programı: Görsel Mekânsal Yerleşmeler (11 Ağustos 2019 - 25 Ağustos 2019)
Atölye yürütücüleri: Sait Ali Köknar, Burcu Serdar Köknar, Can Gündüz, Bilge Demirtaş, Sinem Serap Duran
https://nesinsanatkoyu.org/program/mimarlik-programi-gorsel-mekansal-yerlesmeler

12- Fotoğraf ve Minyatür Atölyesi: İki ve Üç Boyut Üzerine Araştırmalar (25 Ağustos 2019 - 8 Eylül 2019)
Atölye yürütücüleri: Murat Germen, Cansu Çakar, Onur Özen
https://nesinsanatkoyu.org/program/fotograf-ve-minyatur-atolyesi-iki-ve-uc-boyut-uzerine-arastirmalar

13- Yaratıcı Yazarlık Atölyesi (25 Ağustos 2019 - 8 Eylül 2019)
Atölye yürütücüsü: Ayşegül Kanat
https://nesinsanatkoyu.org/program/yaratici-yazarlik-atolyesi

14- Çömlekçi Çarkında Bir Hafta Sonu (14 Eylül 2019 - 15 Eylül 2019)
Atölye yürütücüsü: Eser Öykü Dede
https://nesinsanatkoyu.org/program/comlekci-carkinda-bir-haftasonu-1

Programlarla ilgili detaylı bilgiye nesinsanatkoyu.org adresinden ulaşılabilir. Başvurular da aynı adres üzerinden yapılacaktır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
16.06.2019
YER
Nesin Sanat Köyü, Şirince