FADA Workshop Haftası’ndan Yürütücülere Açık Çağrı

mimarizm.com / 11 Ekim 2017
MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, 20-24 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek workshop haftası için atölye yürütücülerini arıyor. Son başvuru: 23 Ekim.

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (MEF Üniversitesi FADA), her yıl eğitim-öğretim programında bir haftayı workshoplara ayırıyor. İlkini geçtiğimiz yıl gerçekleştiren fakülte, workshop haftasında tasarım ve mimarlık pratiğine; gastronomiden sinemaya, peyzajdan modaya kadar birçok farklı disiplinin kesişiminden bakma imkanı bulmuştu. 
    
Fakülte, bu yıl 20-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek workshop haftasında atölye düzenlemek isteyen yürütücülere açık çağrıda bulundu. Yürütücülerin, tasarımla ilişkili disiplinlerde farklı çerçevelerde tasarlayacakları workshoplar ile başvuruda bulunması bekleniyor.

Workshop haftasına bireysel veya grup halinde başvuracak adayların, bilgilerini ve düzenlemek istedikleri workshop'u anlatan başvuru formunu 23 Ekim Pazartesi gününe kadar workshop@mef.edu.tr adresine göndermeleri gerekiyor. 

Geçen yıl workshop haftasında düzenlenen atölyelere buradan, başvuru formuna ise bu linkten ulaşılabilir. 


 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :