Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

WILO 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Sonuçları Açıklandı

mimarizm.com / 09 Aralık 2013

WILO'nun, hayatın kaynağı olan suya ve dünyada azalan su kaynaklarının verimli kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla düzenlediği WILO 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın sonuçları açıklandı. 'Su, Dünyanın Her Karesinde – Sudaki İzler' konulu yarışmada jüri, 2 bine yakın eser arasından en iyi fotoğrafları belirledi. 


Yarışmaya 533 fotoğrafçı, 1.954 eserle katıldı. Sualtı Fotoğraf Sanatçısı Alptekin Baloğlu, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç ve WILO Pompa Sistemleri A.Ş.'den Melis Öner 'den oluşan jüri, birbirinden başarılı eserler arasından titizlikle yaptığı değerlendirme sonucunda dereceye girenleri belirledi.

Jürinin değerlendirmesi sonucunda yarışmada birinci olan Gökhan Bilici (Konya) 3.000 TL, ikinci olan Ahmet Fatih Sönmez (Van) 2.000 TL, üçüncü olan İsmet Danyeli (İzmir) ise 1.000 TL para ödülü kazandı. 1.000 TL değerindeki "WILO - Sudaki İzler Özel Ödülü" ise Mehmet Öztürk'e (Aydın) verildi.

Yarışmada başarılı olan diğer eserler, mansiyon ve sergileme ödüllerinin yanı sıra bir TFSF yayını olan "Almanak 2013" kitabında yer almaya hak kazandı.


Ödül, mansiyon ve sergileme alan isimler şöyle sıralanıyor:

Birincilik Ödülü: Gökhan Bilici (Konya)
 

İkincilik Ödülü: Ahmet Fatih Sönmez (Van)


Üçüncülük Ödülü:  
İsmet Danyeli (İzmir)



Özel Ödül: 
Mehmet Öztürk (Aydın)   

Mansiyonlar:
Kemal Özkılıç (Giresun)
Murat Aslankara (İstanbul)
Sezgin Güvel (Adana)

Sergilemeler:  
Erdal Yavuzak (Yalova)
Sebahattin Özveren (İstanbul) (2 adet)
Galip Çetiner (Bursa)
Ali Haydar Ceylan (İzmit)
Serdar Ağır (İzmir)
Cihan Karaca (Aydın)
Egemen Ön (İstanbul)
Mehmet Ali Kıratlı (Gaziantep)
Şadiye Yaralı (Aydın)
Doğa Tuna Akarsu (İstanbul)
Ahmet Ertem (İstanbul) 
Ahmet Turan Kural (İzmit)
Mustafa Yağcı ( İstanbul)
Tufan Kartal (İstanbul)
Seyit Konyalı (Konya)
Zehra Çöplü (İstanbul)
Akın Acar (Antalya)
Gökalp Bilici (Konya)
Eyüp Karakuş (Mersin)


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye