Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışma Sonuçlandı

mimarizm.com / 01 Şubat 2019
Lüleburgaz Belediyesi tarafından düzenlenen "Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması"nın kazananları jüri değerlendirme çalışmaları sonucunda açıklandı.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından düzenlenen mimari proje yarışmalarının 6. olan “Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması”nın jüri değerlendirme çalışmaları 30 Ocak 2019 tarihinde tamamlandı. 

Ulusal olarak düzenlenen yarışmaya 249 adet proje katıldı. Asli jüri üyeleri; Aydan Balamir, Ayşen Savaş, Feride Önal, Boğaçhan Dündaralp, Yıldırım Gigi, Sunay Erdem, Erdinç Keskin; Yedek Jüri Üyeleri Pınar Gökbayrak, Gülnaz Güzeloğlu, Alper Tüfekçioğlu, Kadir Kılınç ve belediye personeli raportörler Zeynep Altan, Burcu Bağcı Uçar ve Emre Dülger’in katılımı ile Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ödül ve mansiyon grupları belirlendi.

Ödül Grubu

Birinci Ödül: 32 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 74962
Ekip Üyeleri
: Ömer Selçuk Baz (Ekip başı) (Mimar), Ece Özdür (Mimar), Pınar Kılıç (Mimar), Bahadır Özcihan (İnşaat Mühendisi), Cansu Çekli Deringöl (Peyzaj Mimarı)
Yardımcılar: Atakan Koca (Mimar), Firdevs Ermiş (Mimar)
Danışman: Okan Bal (Şehir Bölge Plancısı)

İkinci Ödül: 163 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 63794
Ekip Üyeleri
: Burak Pelenk (Ekip başı) (Mimar), Baray Işık (Peyzaj Mimarı)
Yardımcılar: Eda Yazkurt Pelenk (Mimar), Damla İçyer (Mimar), Soysal Cirit (Mimar)
Danışmanlar: Ata Turak (Orman Mühendisi-Peyzaj Mimarı), Mustafa İspirgürbüz (İnşaat Mühendisi)

Üçüncü Ödül: 102 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 78321
Ekip Üyeleri
: Murat Arif Suyabatmaz (Ekip başı) (Mimar), Hakan Demirel (Mimar), Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı), Bülent Deveci (İnşaat Y. Mühendisi)
Yardımcılar: Orhun Ülgen (Mimar), Elif Yılmaz (Mimar), Kübra Paksoy (Mimar), Nurettin Şatır (Öğrenci), Kadir Mert Tatar (Mimar), Özge Özçelik (Mimar), Aylin Pakova (Mimar), Begüm Alyemiş (Mimar)

Eşdeğer Mansiyonlar

112 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 18520
Ekip Üyeleri
: Erdal Sorgucu (Ekip başı) (Mimar), Nihat Eyce (Y. Mimar), Aslı Özbek (Y. Mimar), Esra Ekincioğlu (Peyzaj Mimarı) Danışmanlar; Yüksel Konkan (İnşaat Mühendisi)

119 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 53480
Ekip Üyeleri: Evren Başbuğ (Ekip başı) (Y. Mimar), Oğuzhan Zeytinoğlu (Mimar), Oğuz Bodur (Mimar), Elif Geylani (Mimar), Celil Kahraman (Peyzaj Mimarı)
Teknik Danışman: Cemal Coşak (İnşaat Y. Mühendisi)
Danışmanlar: A. Tamer Başbuğ (Mimar), Dilşad Kurtoğlu (Y. Mimar), Özcan Kaygısız (Mimar), Ceyhun Baskın (Y. Mimar) Yardımcılar: Deniz Engin (Mimar), Duygu Öztürk (Mimar), Nazgül Berfin Gölge (Mimarlık Öğrencisi)

145 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 38905
Ekip Üyeleri: Ömer Aloğlu (Ekip başı) (Mimar), Sezgin Karaman (Peyzaj Mimarı)

149 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 71384
Ekip Üyeleri: Tuna Han Koç (Ekip başı) (Mimar), Fatma Zeynep Altınbaşlı (Mimar), Ayşe Nur Çabuk (Mimar), Mustafa Çimşir (Peyzaj Mimarı)
Danışman: Mehmet Ali Yılmaz (İnşaat Mühendisi)

236 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 58170
Ekip Üyeleri: Mehmet Metin Polat (Ekip başı) (Mimar), Bilge Altuğ (Mimar), Merve İmer (Peyzaj Mimarı)
Danışmanlar: Gökhan Turan (Mimar), Ezel Sağdıç (Y. Mimar), Ata Kurt (Y. Mimar), Onur Ertaş (Dr. İnşaat Y. Mühendisi)
Yardımcı: Ecem Özden (Öğrenci)


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye