Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi Proje Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 22 Aralık 2016
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ulaşım Entegrasyon Merkezi ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

Birincilik ödülüne değer görülen proje.

Prof. Dr. Haydar KARABEY, Muzaffer TUNÇAĞ, Prof. Dr. Nevzat Oğuz ÖZER, Doç. Dr. Şebnem YÜCEL ve Tülin HADİ'den oluşan seçici kurulun değerlendirmeleri sonucunda, ödüle değer görülen isimler şöyle:

1. ÖDÜL 
Oknur Çalışkan - Y. Mimar (Ekip Başı)
Mehmet Zeyat Hattapoğlu - Peyzaj Mimarı (Danışman)
Özgür Şentürk - İnşaat Müh. (Danışman)
Mustafa Soyer - Makine Müh. (Danışman)
Haydar Aydın - Elektrik Müh. (Danışman)

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması

*

2. ÖDÜL
Evren Başbuğ - Y. Mimar (Ekip Başı)
Can Özcan -Y. Mimar
Oğuzhan Zeytinoğlu - Mimar
Cemal Çoşak - İnşaat Müh. (Danışman)
Necdet Tunalı - Makine Müh. (Danışman)
A. Levent Ünal - Elektrik Müh. (Danışman)
Özlem Arvas - Mimar (Danışman)
Dilşad Kurtoğlu - Y. Mimar (Danışman)
Özcan Kaygısız - Mimar (Danışman)
Tunahan Çağlayan Ekici (Yardımcı)
Melisa Işık (Yardımcı)
Duygu Kısacık (Yardımcı)
Hatice Deneri (Yardımcı)
İhsan Özkömeç (Yardımcı)

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması

*

3.ÖDÜL
Ebru Yılmaz - Y. Mimar (Ekip Başı)
Seçkin Kutucu - Y. Mimar
Yonca Kutucu - Mimar
Aslı Gümüşçekiş Odabaşı - Y. İnşaat Müh. (Danışman)
Burcu Karaman - Makine Müh. (Danışman)
Namık Onmuş - Elektrik Müh. (Danışman)
Beyza Beydilli - Mimar (Yardımcı)
Pelin Aykutlar - Y. Mimar (Yardımcı)
Işılay Tiarnagh Sheridan - Y. Mimar (Yardımcı)
Ömer Başar (Öğrenci)
Oğuz Bodur (Öğrenci)
Gizem Begüm Boylu (Öğrenci)

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Entegrasyon Merkezi ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması

*

EŞDEĞER MANSİYON 
Mehmet Mustafa Demir - Mimar (Ekip Başı)
Kaan Zontul - Mimar
Deniz Kemaldar - Mimar
Nurselcen Karaaslan - Mimar
Okan Demirtaş - İnşaat Teknikeri (Yardımcı)
Hamdi Atay - İnşaat Mühendisi

EŞDEĞER MANSİYON
Kerem Piker - Mimar (Ekip Başı)
Burçak Sönmez - Mimar (Yardımcı)
Edibe Bikem Kılınçaslan - Mimar (Yardımcı)
Duygu Bingül - Mimar (Yardımcı)
Mahmut Ünal - Mimar (Yardımcı)
Yiğit Öztürk - Mimar (Yardımcı)
Beyza Derbentoğulları - Mimar (Yardımcı)
Çiğdem Erdoğan - Mimar (Yardımcı)
Mustafa İspir Gürbüz - İnşaat Mühendisi (Danışman)
M. Yavuz Gündüz - Makine Müh. (Danışman)
Yılmaz Oğralı - Elektrik Müh. (Danışman)

EŞDEĞER MANSİYON
Deniz Yazıcı - Mimar (Ekip Başı)
Doğan Türkkan - Mimar
Onur Akın - Mimar
Özgür Şentürk - İnşaat Mühendisi
Hande Gül Türkkan - Mimar (Yardımcı)
Müge Kuzubaşıoğlu - Mimar (Yardımcı)
Nail Ünal - Makine Müh. (Danışman)
Tuna Taşlık - Elektrik Müh. (Danışman)

EŞDEĞER MANSİYON 
Mehmet Metin Polat - Mimar (Ekip Başı)
Bilge Altuğ - Mimar
Ceyda Cihangir - Mimar
Erman Uçaroğlu - Mimar
Gizem Özer - Y. Mimar (Danışman)
Onur Ertaş - İnşaat Mühendisi (Danışman)
Ömer Cenk Tiftikçigil - Makine Müh. (Danışman)
Belgin Pekcak - Elektrik Müh. (Danışman)
Ecem Özden - Restoratör (Yardımcı)

EŞDEĞER MANSİYON
İnanç Eray - Y. Mimar (Ekip Başı)
Uğur İmamoğlu - Y. Mimar
Mehmet Zafer Kınacı - İnşaat Müh.
Orhan Murat Gürson - Makine Müh.
Başak Bozkurt - Elektrik Müh.
Hüseyin Gülsoy - Elektrik Müh.
Gonzalo Carbajo - Y. Mimar (Danışman)
Pınar Güvenç Eray - Endüstri Müh. (Danışman)
Marco Mattia Cristofori - Y. Mimar (Yardımcı)
Anıl Sakaryalı - Y. Mimar (Yardımcı)
Elif Hazar Karahan - Y. Mimar (Yardımcı)
İris Şenel - Mimar (Yardımcı)
Öykü Arda - Şehir Plancısı (Yardımcı)
Ahlam Hamed - Mimar (Yardımcı)
Egemen Onur Kaya - Öğrenci (Yardımcı)

Jüri raporuna ve ödüllü projelerin detaylarına ulaşmak için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye