Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Odak Alanları Fikir Projesi Yarışması Finalistleri Belirlendi

mimarizm.com / 12 Mart 2014

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Odak Alanları Fikir Projesi Yarışması'nda ön seçim aşamasını geçen gruplar, 8-9 Mart tarihlerinde Çanakkale'de gerçekleştirilen 2. jüri çalışması sonunda belirlendi. Seçilen ekipler hazırlayacakları projeleri, yarışma takvimi uyarınca 2 Haziran 2014 tarihinde teslim edecekler.

Ön seçim aşamasını geçen gruplar şöyle sıralanıyor:

Mehmet Kütükçüoğlu (Mimar, ekip başı)
Ertuğ Uçar (Mimar)
Evren Başbuğ (Mimar)
Umut Başbuğ (Mimar)
Ebru Bingöl (Peyzaj Mimarı)
Meriç Kara (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Naci Barış Arı (Grafik Tasarımcısı)


Nihat Eyce (Mimar, ekip başı)
Aslı Özbek (Mimar)
Barış Ekmekçi (Peyzaj Mimarı)
Münire Sağat (Peyzaj Mimarı)
Aydın Öztoprak (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Levent Y. İnce (Grafik Tasarımcısı)


Devrim Çimen (Mimar, ekip başı)
Ceyda Özbilen (Peyzaj Mimarı)
Ayşenaz Toker (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Mustafa Ercan Zırh (Grafik Tasarımcısı)


Deniz Aslan (Mimar, ekip başı)
Arzu Erdem (Mimar)
Elif Çelik (Mimar)
Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Erkök (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Aslı Pınar Kalınoğlu Altay (Grafik Tasarımcısı)


Umut İyigün (Mimar, ekip başı)
Murat Aksu (Mimar)
Onur Yüzer (Peyzaj Mimarı)
Rainer Schmidt (Peyzaj Mimarı Danışman)
Nuri Alper Böler (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Burak Yamanlıca (Grafik Tasarımcısı)


Ali Özer (Mimar, ekip başı)
Ahmet Mucip Ürger (Mimar)
Emre Altürk (Mimar)
Oktan Nalbantoğlu (Peyzaj Mimarı)
Gülay Gamze Güven (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Turgut Erentürk (Grafik Tasarımcısı)
Tugay Erentürk (Grafik Tasarımcısı)


Onat Öktem (Mimar, ekip başı)
Zeynep Öktem (Mimar)
Murat Memlük (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Çıkrık (Peyzaj Mimarı)
Refik Burak Atatür (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Deniz Kader (Grafik Tasarımcısı)
Candaş Şişman (Grafik Tasarımcısı)
Dilber Şahin (Grafik Tasarımcısı)


Selva Gürdoğan (Mimar, ekip başı)
Seda Kendir (Peyzaj Mimarı)
Mustafa Balaban (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Didem Ateş Mendi (Grafik Tasarımcısı)


Sinan Omacan (Mimar, ekip başı)
Meltem Erdem Kaya (Peyzaj Mimarı)
Muammer Erel (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Okay Karadayılar (Grafik Tasarımcısı)
Didem Teksöz Büyükışık (Mimar)
Burcu Serdar Köknar (Mimar)
Aslı Şener (Mimar)
Avşar Gürpınar (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı / Elektrik Mühendisi)


Aslıhan Demirtaş (Mimar, ekip başı)
Selin Maner (Mimar)
Naz Beykan (Mimar)
Defne Akşin Akyol (Peyzaj Mimarı)
Koray Özgen (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Ali Cindoruk (Grafik Tasarımcısı)


 
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

YEM | Facebook YEM | Twitter YEM | Linkedin