Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Yarışması Sonuçlandı

Mimarlar Odası / 20 Ağustos 2010
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, odanın hizmet binasına ait mimari projelerinin elde edilmesi amacı ile açılan "Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması" sonuçlandı. Amacı, mimarlık, mühendislik, sanat anlayışı, işletme ve ilk tesis maliyetleri yönünden ekonomik, işlevsel ve yenilikçi çözümler seçmek olan yarışmada birinciliği, Bülent Çetin, Hakan Özbek ve Köksal Aksoy liderliğindeki ekip göğüsledi.

Nesrin Yatman, Bozkurt Gürsoytrak, Bilal Yakut, Ebabekir Özmert ve Levent Darı'dan oluşan jürinin yaptığı değerlendirme ardından kazananlar şöyle sıralanıyor:

Birincilik Ödülü
Bülent Çetin Y.Mimar (YTÜ)
Hakan Özbek Y.Mimar (İTÜ)
Köksal Aksoy Y.Mimar (OGÜ-YTÜ)
Yardımcılar:
Özge Yenidağ Mimar (İTÜ)
Seçim Erhan Tanrıkulu Öğrenci (İTÜ)
İnşaat Mühendisi:
Ali Rıza Çakıt İTÜ)

İkincilik Ödülü
Aslı Özbek Mimar (GÜ)
Nihat Eyce Mimar (GÜ)
İnşaat Mühendisi:
Erdoğan Levent Aksaray (İTÜ)

Üçüncülük Ödülü
Tuğrul Büyükkköken Mimar(SÜ)
Yardımcı:
Seda Büyükköken Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi:
Ethem Uygar Koçkan (KTÜ)

1. Mansiyon
Bilge Kaan Duran Mimar (İYTE)
Danışmanlar:
Kadir Öztürk Y.Mimar
Kıvılcım Duruk Y.Mimar
Yardımcı:
Ayşe Çolakoğlu Öğrenci
İnşaat Mühendisi:
Necdet Demirel (DEÜ)

2. Mansiyon
Ayhan Usta Doç.Dr.Y.Mimar (KTÜ)
Gülay Usta Prof.Dr.Y.Mimar (KTÜ)
Ali Kemal Şeremet Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi:
Gökhan Beşbaş (GÜ)

3. Mansiyon
Osman Güneş Erden Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi:
Gökhan Beşbaş (GÜ)

4. Mansiyon
Tolga İltir Mimar (GÜ)
Fatih Taş Mimar (İYTE)
Danışmanlar:
Selçuk Doğramacı Mimar
Kıvılcım Duruk Y.Mimar
İnşaat Mühendisi:
Necdet Demirel (DEÜ)

5. Mansiyon
A.Tamer Başbuğ Mimar (ADMMA)
Hasan Özbay Y.Mimar (ADMMA-ODTÜ)
Aslı Özbay Y.Mimar (MSÜ-ODTÜ)
C.Baran İdil Şehir Plancı/Y.Müh.Mimar (İTÜ)
Mustafa Kaan Özdoğan Mimar (DEÜ)
Yardımcılar:
Tuba Tuncalı Mimar (MSGÜ)
Deren Uysal Öğrenci (DEÜ)
Elif Suna Akşıray Öğrenci (DEÜ)
Dilara Ölmez Mimar (GÜMMF)
V.Murat Ölgün Mimar (GÜMMF)
Müge Bilgi Mimar (ODTÜ)
Yılmaz Manav Mimar (GÜMMF)
Banu Çınar Mimar (GÜMMF)
İnşaat Mühendisi:
Ergün Dinçer (DEÜ)

Satınalma
Selamettin Şerifoğlu Y.Mimar (D.G.S.A)
Yardımcı:
Pınar Çalışır Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi:
Rıfat Levent

Satınalma
Hakan Evkaya Mimar (GÜ)
Kutlu İnanç Bal Mimar (GÜ)
İnşaat Mühendisi:
Ahmet Altan Eryılmaz (UÜ)

Satınalma
İrfan Dursun Mimar (AÜ)
Umut Özdemir Mimar (YÜ)
Yardımcılar:
Özgür Yerli Peyzaj Mimarı (AÜ)
Ferdi Ergan İnş.Tek.
İnşaat Mühendisi:
Murat Öner (İÜ)

Satınalma
Ebru Can, Mimar (GÜ)
İnşaat Mühendisi:
Kemal Emin (GÜ)

Satınalma
Deniz Ceyhun Baykan (EÜ)
M.Nedim Dikmen Mimar (Z. M.M.Y.O)
A.Murat Erayman Mimar (KTÜ)
Danışman:
Elif Dikmen Diriöz Peyzaj Mimarı (YÜ)
İnşaat Mühendisi:
Yüksel Konkan (ODTÜ)
 
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

YEM | Facebook YEM | Twitter YEM | Linkedin