Çanakkale Belediyesi “Yeşil” Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası ile Çevresinin Düzenlenmesi Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 26 Kasım 2012

Çanakkale Belediyesi "Yeşil" Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası ile Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın sonuçları belli oldu. Seçici Kurul'un 20 - 22 Kasım 2012 tarihleri arasında yaptığı değerlendirme sonucunda ödüle layık görülen projeler şu şekilde sıralanıyor:
 
1. Ödül
 19 Sıra Numaralı, 17524 Rumuzlu Proje
 -Seden Cinasal Avcı (Ekip Temsilcisi) Mimar, (G.Ü)
 -Ramazan Avcı Mimar, (D.E.Ü)
 -Ebru Can Mimar, (G.Ü)
 -Kenan Bilhan, (G.Ü)
 -Osman Ali Ünsal İnşaat Müh. (O.G.Ü)
 -Ekrem Evren Makine Müh. (E.Ü)
 -Kemal Güravşar Elektrik Müh. (Ankara D.M.M.A. )
 -Kemal Emin İnşaat Müh. –Statik Danışman (G.Ü)
 -Esra Ekincioğlu Peyzaj Mimarı (K.T.Ü)
 
2. Ödül
 21 Sıra Numaralı, 12042 Rumuzlu Proje
 -Yakup Hazan (Ekip Temsilcisi) Y.Mim.Rest.Uz.,(O.D.T.Ü)
 -İdil Ayçam Dr. Mimar, (G.Ü.M.F)
 -Mehmet Kılıç İnşaat Müh. (İ.T.Ü)
 -Abdullah Bilgin Makine Müh. (Ankara D.M.M.A)
 -Koray Yücesoy Elektrik-Elektronik Müh. (O.D.T.Ü)
 -Ömer Gülkal Peyzaj Mimarı (A.Ü.Z.F Peyzaj Mimarlığı Bölümü)
 
3. Ödül
 28 Sıra Numaralı, 16938 Rumuzlu Proje
 -Ömer Selçuk Baz Mimar, ( (Ekip Temsilcisi), U.Ü )
 -Cenk Yoldaş Mimar, (U.Ü)
 -Ece Özdür Mimar, (M.S.Ü)
 -Lebriz Atan Mimar, (İ.T.Ü)
 -Ege Battal Mimar, (Ç.Ü)
 -Ozan Elter Mimar, (M.S.Ü)
 -Cenk Kurtel İnşaat Müh., (D.A.Ü)
 -Mehmet Yılmaz Makine Müh. (Erciyes.Ü)
 -Kemal Ovacık Elektrik Müh. (O.D.T.Ü Gaziantep Müh. Fakültesi)
 -Berk Türkel Peyzaj Mimarı (A.Ü)
 -Ömer Moltay Endüstri Müh., Enerji Performans Modellemesi Danışmanı (İ.T.Ü)
 -Cihan Poçan Fotoğrafçı


 
1. Mansiyon
 31 Sıra Numaralı, 12926 Rumuzlu Proje
 -M. Murat Uluğ (Ekip Temsilcisi) Mimar, (A.D.M.M.A- İ.T.Ü)
 -Eylem Pala Uluğ Mimar, (E.O.Ü)
 -Muhterem Eroğlu İnşaat Müh., (Y.T.Ü)
 -Fuzuli Topal Makine Müh., (D.E.Ü)
 -Kemal Aykaç Elektrik-Elektronik Müh., (G.Ü)
 -Fatma Betos Peyzaj Mimarı, (A.Ü)
 
2. Mansiyon
 6 Sıra Numaralı, 73614 Rumuzlu Proje
 -Bülent Tarım (Ekip Temsilcisi) Prof. Dr., Y. Mimar (Y.T.Ü)
 -Köksal Aksoy Y. Mimar, (E.O.Ü)
 -Bülent Çetin Y. Mimar (Y.T.Ü)
 -Hakan Özbek Y.Mimar (İ.T.Ü)
 -Mustafa Alper Aykam Mimar (İ.T.Ü)
 -Osman Nuri Taşkın İnşaat Y. Müh. (İ.T.Ü)
 -Serhan Çaycılar Makine Müh. (Y.T.Ü)
 -Rıfat Pendar Elektrik Müh., (İ.T.Ü)
 -Başak Taş Özdemir Peyzaj Mimarı, (İ.Ü)
 
3. Mansiyon
 15 Sıra Numaralı, 63842 Rumuzlu Proje
 -Onat Öktem (Ekip Temsilcisi) Mimar, (O.D.T.Ü)
 -M. Ziya İmren Mimar, (İ.Y.T.E)
 -Ekin Ekiz İnşaat Müh., (O.D.T.Ü)
 -Yücel Cabadağ Elektrik Müh. (A.D.M.M.A)
 -Özge Gökmen Peyzaj Mimarı (A.Ü)
 -Servet Seden Çakıroğlu Makine Müh., (K.T.Ü)
 
4. Mansiyon
 10 Sıra Numaralı, 88363 Rumuzlu Proje
 -Güven Şener (Ekip Temsilcisi) Mimar, (Y.T.Ü)
 -Derya Büyükocak Mimar, (Y.T.Ü)
 -Ali Tahir Bulduk İnşaat Müh. (Y.Ü)
 -Alper Emre Kepçeoğlu Makine Müh., (K.Ü)
 -Kemal Hekimhan Elektrik Müh., (F.Ü)
 -Onur Yüzer Peyzaj Mimarı (İ.Ü)
 
5. Mansiyon
 5 Sıra Numaralı, 11853 Rumuzlu Proje
 -Selamettin Şerifoğlu Y. Mimar (D.G.S.A)
 -İsmail Hakkı Kağlan İnşaat Müh., (O.Ü)
 -Serhat Kaya Er Makine Müh., (K.Ü)
 -Alkan Ulukoca Elektrik Müh., (Y.T.Ü)
 -Nezih Ağaoğlu Peyzaj Mimarı, (İ.Ü)
 


 
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

YEM | Facebook YEM | Twitter YEM | Linkedin