Beylikdüzü Belediyesi'nin Açtığı Cemevi Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 14 Ekim 2015

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafından, Kavaklı Mahallesi'nde yapılacak olan Cemevi'nin projelerinin elde edilmesi amacıyla açılan yarışma 12 Ekim 2015'te sonuçlandı. 23 Haziran'da ilan edilen yarışma süreci jürinin seçim çalışmalarını tamamlamasıyla
sona erdi. Yarışmada dereceye giren isimler şöyle:

1. Ödül
20 sıra numaralı 93514 rumuzlu proje
Mehmet Metin POLAT (Ekip Başı), Y. Mimar
Bilge ALTUĞ, Mimar
Ata KURT, Y. Mimar
Danışmanlar
Bengi ALTUĞ, İç Mimar
Gökhan TURAN, Mimar
Zeynep Lale EKE, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Ecem ÖZDEN, Restoratör
Emre AÇIKEL

2. Ödül
68 sıra numaralı 64238 rumuzlu proje
Eren BAŞAK, Mimar
Meral ÖZDENGİZ BAŞAK, Mimar
Deniz Dilan KARA, Mimar
Danışmanlar
Tamer FENERCİOĞLU, İnşaat Mühendisi
Ali Uzay PEKER, Sanat ve Mimarlık Tarihçisi
Özgün ÖZÇAKIR, Mimar

3. Ödül
3 sıra numaralı 16372 rumuzlu proje
Samet MOR, Mimar
Damla GÖRE, Mimar
Fatma Derya MARANGOZ, Mimar
Gülberk KARAAĞAÇ, Mimar
Özge KARAKAŞ, Mimar
Danışmanlar
Taygun Fırat YOLAÇAN, İnşaat Mühendisi
Baran MANG, Elektrik, Elektronik Mühendisi
Birhan ÇAKAN, Makina Mühendisi

1. Mansiyon
26 sıra numaralı 96721 rumuzlu proje
Doğu KAPTAN, Mimar
Murat ER, Mimar
Fatma GENÇDOĞUŞ, Mimar
Danışman
Yusuf ÖZKAN, İnşaat Mühendisi

2. Mansiyon
61 sıra numaralı 04875 rumuzlu proje
Ozan ÖZTEPE, Y. Mimar
Derya Ekim ÖZTEPE, Y. Mimar
Yardımcı
Umut SERT, Y. Mimar
Danışman
Görkem URAL, Y. İnşaat Mühendisi

3. Mansiyon
74 Sıra numaralı 27513 rumuzlu proje
İbrahim EYÜP (Ekip Başı), Mimar
Hakan Deniz ÖZDEMİR, Y. Mimar
Olcay OVALI EYÜP, Mimar
Danışmanlar
Ersin Deniz ÇINAR, İnşaat Mühendisi
Berrin YAVUZ, Elektrik Mühendisi
Ahmet Naci BOYBADA, Makine Mühendisi
Diana SERLİ OHANESYAN, Peyzaj Mimarı

4. Mansiyon
77 sıra numaralı 11460 rumuzlu proje
Evren BAŞBUĞ (Ekip Başı), Y. Mimar
Can ÖZCAN, Y. Mimar
Özlem ARVAS, Mimar
Danışmanlar
Cemal COŞAK, Y. İnşaat Mühendisi
Tamer BAŞBUĞ, Mimar
Umut BAŞBUĞ, Mimar
Özcan KAYGISIZ, Mimar
Ceyhun BASKIN, Y. Mimar
Dilşad KURTOĞLU, Y. Mimar
Yardımcılar
Kerem SİVRİ, Mimar
Seda DURAN

5. Mansiyon
30 sıra numaralı 18890 rumuzlu proje
Elif ÇINAR, Mimar
Danışman
Güven ÖZER, İnşaat Mühendisi

Satın Alma
7 sıra numaralı 27435 rumuzlu proje
Murat POLAT, Mimar
Emre İŞLEK, Y. Mimar
İnşaat Mühendisi
Arzu ÇİLENK, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Hilal ÖZTÜRK
Melek Esra ŞAHİN
Sevginur SÜMENGEN
Melis BATU

Satın Alma
73 sıra numaralı 76253 rumuzlu proje
Fatih ERDUMAN, Mimar
Yüksel KONKAN, İnşaat Mühendisi

Satın Alma
25 sıra numaralı 72615 rumuzlu proje
Abdülkadir ATA, Mimar
Ahmet Emre DÜZ, Mimar
Yardımcı
Erol KALMAZ
Danışman
Ünal ATALAY, İnşaat Mühendisi

Yarışmada dereceye giren tasarımların sahiplerine ödülleri 21 Ekim 2015, Çarşamba günü yapılacak ödül töreniyle verilecek.


 
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

YEM | Facebook YEM | Twitter YEM | Linkedin