Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Vakko Esmod Moda Akademisi’nden Burs İmkanı

mimarizm.com / 16 Şubat 2017
Sektörün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmayı hedefleyen Vakko Esmod Moda Akademisi, genç yeteneklere burs imkanı sunuyor. 2017-2018 eğitim yılı için sunulan ve 3 yıllık eğitim sürecini kapsayan burs başvuruları ve portfolyoların son teslim tarihi ise 27 Nisan 2017.

Moda sektörünün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmak amacıyla Vakko ile moda okulu ESMOD işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi, 2017-2018 eğitim yılı için genç yeteneklere yüzde 50 burs imkanı sunuyor. 27 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak burs başvuruları, portfolyo sunumu ve çizim sınavı olmak üzere iki etaptan oluşuyor. Portfolyo sunumundan oluşan ilk etabı başarıyla tamamlayan adaylar, ikinci etaba katılmaya hak kazanacaklar.

 

Portfolyo sunumu; katılımcının moda tasarımında kariyer hedefleri, sevdiği sanatçı ve tasarımcıların çalışmalarından örnekleri içerecek ve başvuru sahibinin yaratıcı kimliğini ifade edecek şekilde hazırlanacak. Sadece moda tasarımı çizimlerinin değil, farklı malzemelerin kullanımı ile hazırlanacak tüm yaratıcı çalışmaların değerlendirileceği portfolyo sunumları İngilizce, Fransızca ve Türkçe yapılabilecek.

 

İlk etabı geçen öğrenciler,  portfolyo teslimini takip eden 15 gün içinde çizim sınavına davet edilecek. Çizim sınavından oluşan ikinci etabın sonunda başarılı olan genç yeteneklere 3 yıllık diploma programı için yüzde 50 burs verilecek.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye
Son Başvuru Tarihi

27.4.2017 00:00:

Teslim Tarihi

27.4.2017 00:00:

İletişim

www.vakkoesmod.com