Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

TAÇ YastıkÖrtü ile Interrail Bileti Kazanma Şansı 

mimarizm.com / 08 Mart 2017
“Katlansın Hayaller” diyerek gençleri yeni bir ürünle tanıştıran TAÇ, keşfetmeyi seven özgür gençlerin dünyasına renk katan ürünü YastıkÖrtü ile 3 kişiyi, yanlarında 2 arkadaşıyla birlikte Avrupa’ya Interrail seyahatine gönderiyor.

TAÇ’ın yeni yarışması ile Interrail seyahati gerçek oluyor. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven gençler, TAÇ YastıkÖrtü ile Avrupa’da seyahat etme imkanı buluyor. 

TAÇ’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek, 28 Nisan tarihine kadar neden Interrail’e gitmek istediğini en yaratıcı şekilde açıklayan ve 2 arkadaşını etiketleyen 3 kişi yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Yarışma sonucunda jüri tarafından belirlenen 3 kişiye 15 günlük Interrail GlobalPass bileti hediye edilecek. 

Hayatı kolaylaştıran YastıkÖrtü

Hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünleriyle dikkat çeken TAÇ, gençleri yeni bir deneyime davet ediyor. Açık haliyle yatak örtüsü, özel katlama tekniği sayesinde ise yastık formunu alan TAÇ’ın yeni ürünü YastıkÖrtü, kendi spor çantasında kolayca taşınabiliyor. Pratik bir kullanım sunan ürün, yarışmayı kazanan 3 kişiye yaşayacağı Interrail macerasında da yol arkadaşı olacak.

TAÇ YastıkÖrtü

“Katlansın Hayaller” yarışmasının katılım koşullarını ve detayları öğrenmek için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye
Son Başvuru Tarihi

28.4.2017 00:00:

Düzenleyen

TAÇ