Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı ve Yakın Çevresi Ulusal Mimarlık ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 12 Şubat 2019
Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı ve Yakın Çevresi Ulusal Mimarlık ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması sonuçları açıklandı.

Birinci Ödül
İbrahim Tolga Han (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Çağlar Barış (Mimar, DEÜ)
Ece Doğan (Mimar, MSÜ)
Fatma Gökçen Kara (Mimar, MSÜ)
Edis Bengi Erciyes (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
Sevcan Uçlar (Şehir Plancısı, İTÜ)

Danışman: Doç Dr. Ozan Önder Özener (Y. Mimar)

Yardımcı: Yunus Salün (Mimarlık Öğrencisi)

İkinci Ödül
Sıddık Güvendi (Mimar KTÜ) Ekip Temsilcisi
Oya Eskin Güvendi (Mimar, KTÜ)
Barış Demir (Mimar, Esk. Osmangazi Ü.)
Mesut Yeşiltepe (Şehir Plancısı, ODTÜ)
Eda Ekim Yilmaz (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

Yardımcılar: Ebru Elif Aydın (Mimar, İnş. Müh. İTÜ), Egehan Savgı (Mimar, YTÜ), Beyza Portakal (Öğr. İ. Kültür Ü.)

Üçüncü Ödül
Özlem Eren Akaydın (Y. Mimar Beykent Ü.,  İTÜ)
Mehmet Hakan Akaydın (Y. Mimar Esk. Osmangazi Ü., İstanbul Bilgi Ü.)
Enes Yalım, (Peyzaj Mimarı, Ege Ü.)
Okan Erkılıç, (Şehir Plancısı, KTÜ)

Yardımcılar: Emine Gün (Mimarlık Öğr.), Elif Sena Işık (Mimarlık Öğr.)

Birinci Mansiyon
Lebriz Atan Karaatlı (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Sacit Arda Karaatlı (Mimar, İTÜ)
Cihan Şehla (Şehir Plancısı, YTÜ)
Süveyda Bayraktar Atagür (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

İkinci Mansiyon
Fırat Doğan (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Burcu Kırcan Doğan (Mimar, ODTÜ)
Ceren Özcan (Şehir Plancısı, YTÜ)
Gülçin Özdemir- (Peyzaj Mimarı, AÜ)

Üçüncü Mansiyon
Cemil Hamdi Okumuş (Peyzaj Mimarı, KTÜ) Ekip Temsilcisi
Ezel Yağmur Çebi Okumuş (Y. Mimar, KTÜ)
Paşa Kaya (Mimar, KTÜ)
Ege Kaska Akit (Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Ü.)
Mert Akit (Şehir Plancısı, ODTÜ)

Danışman: Emrah Bal, Mimar

Yardımcılar: Burcu Balaban (Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Y. Mimarı), Emre Kul (Peyzaj Mimarı) 

Dördüncü Mansiyon
Ervin Garip (Mimar, İTÜ) (Ekip Temsilcisi)
S. Banu Garip (Mimar, İTÜ)
Kamer Özaydan (Peyzaj Mimarı, Bilkent Ü.)
Cansu Beyhan (Şehir Plancısı, İTÜ)

Yardımcılar: Samet Küçükbay (İç Mimar, İKÜ), Fatma Karakaya (İç Mimar, İTÜ)

Beşinci Mansiyon
Deren Uysal (Y. Mimar DEÜ, İst. Bilgi Ü.) Ekip Temsilcisi
Selen Özdoğan (Şehir Plancısı ve Mimar  İYTE)
Gürcü Burcu Engin (Peyzaj Mimarı İ. D. Bilkent Ü.)

Danışmanlar: Levent Tanju Uysal (Mimar İDGSA / MSGSÜ), Nedim Kemer (Dr. Peyzaj Mimarı Ankara Ü. / UPENN/UMASS)

Jüri değerlendirme raporları için tıklayın.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye