Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

ERA Mimarlık 2017 Yaz Staj Programı

mimarizm.com / 17 Mart 2017
ERA Mimarlık'ın İstanbul Ataşehir’deki ofisinde veya İstanbul içindeki şantiyelerinde staj yapmak isteyen mimarlık ve iç mimarlık bölümü öğrencileri, 30 Nisan'a dek başvuruda bulunabilir.

ERA Mimarlık geçen sene başlattığı yaz staj programını 2017’de de tekrarlıyor. Programa katılmak isteyen mimarlık ve iç mimarlık bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri, 17 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında ERA Mimarlık’a portfolyoları ile başvurarak taleplerini iletebilirler. Başvurular arasında yapılacak değerlendirme ile ofis için 4, şantiye için 4 öğrenci seçilecek. 

Minimum 30 iş günü boyunca staj yapması beklenen öğrenciler, çalışma süresi boyunca gösterdikleri performansa göre şirket yetkililerince değerlendirilecek. En başarılı bulunan iki stajyerden biri ERA’nın Çin’deki ofisinde, diğeri de Fransa’daki ofislerinde 1 hafta boyunca konuk edilecek. Bulundukları şehirde gözlemler yapma şansına sahip olacak öğrenciler aynı zamanda ERA Mimarlık’ın yurtdışı ofislerinde devam eden projelerin üretim süreçlerini de izleyebilecekler.

Programa katılmak için staj@era-arch.com adresine CV ve portfolyo ile başvurulabilir. Portfolyolar maksimum 10 MB olmalıdır.

ERA Mimarlık Yaz Staj Programı koşulları
1- Stajyerler kesintisiz minimum 30 iş günü staj yapacak şekilde takvimlerini ayarlamalılar. 
2- Staj programı sadece Mimarlık ve Şehir Bölge Planlama Bölümü öğrencilerine açıktır. 
3- Takvim:
a. Başvuru süresi 17 Mart – 30 Nisan 2017
b. Değerlendirme 2 Mayıs 2017
c. Staj süresi Haziran-Eylül ayları arasında 30 iş günü olmalıdır.  
4- Staj çalışması süresince öğrencilerin performansları ERA Mimarlık bünyesinde oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilir. 
5- Başarılı öğrencilerden seçilen ikisi, bir sonraki yıl ERA’nın yurtdışı ofislerinde (Fransa ve Çin) 1 hafta boyunca ağırlanır. Bulundukları bölgede mimari araştırma ve gezi yapmaları istenir. Bu geziden üretilecek araştırmaların sonucu daha sonra ERA Mimarlık’ta sunulur ve ERA Mimarlık Arşivi'ne alınır. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye
Son Başvuru Tarihi

30.4.2017 00:00:

Düzenleyen

ERA Mimarlık

İletişim

T: (216) 455 92 10
E: staj@era-arch.com