Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

4. Uluslararası Asansör Tasarım Yarışması

mimarizm.com / 28 Aralık 2010


Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD)
ve İFO İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. tarafından, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) İstanbul Şubesi desteğiyle, Asansör İstanbul Fuarı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ILDC 2011 - 4. Uluslararası Asansör Tasarım Yarışması, asansör sektörü ve asansör kullanıcıları için katma değeri yüksek, yenilikçi ürünlerin geliştirilmesini amaçlıyor.

Bu seneki teması "Asansörlerde Modernizasyon" olarak belirlenen yarışmanın Seçici Kurulu ise; Seyman ÇAY (ETMK), Özlem DEVRİM (ETMK), Selçuk DİKMEN (AYSAD), Başak ERGİN (ETMK), Ercüment HIZAL (AYSAD), Prof. Dr. Erdem İMRAK (İTÜ), Nursema ÖZTÜRK (ETMK), Sefa TARGIT (AYSAD) ve Tunç TİMURKAN'dan (AYSAD) oluşuyor.

İlk 3 dereceye giren projeler sırasıyla 5000 €, 3000 €, 1000 € ile ödüllendirilirken, Kone Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş. de yarışmaya katılan projeler içinden seçeceği bir tasarıma 1500 € para ödülü verecek.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım için tıklayınız.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye
Teslim Tarihi

27.3.2011 17:00:

Düzenleyen

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD) ve İFO İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. tarafından, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) İstanbul Şubesi desteğiyle

İletişim

T: (212) 275 75 79 asansor@ifo.com.tr