Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Yapı İzmir Fuarı "Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması" Ödülleri Sahiplerini Buldu

mimarizm.com / 24 Ekim 2008
Yapı İzmir Fuarı'nın başlaması ile birlikte, "Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri"nin de sahipleri belli oldu. Yetkin seçici kurulun 250'ye yakın katılımcı firmanın standları arasında yaptığı değerlendirme sonucunda belirlenen kazananlar, 14. Uluslararası Yapı / Turkeybuild 2008 İzmir Fuarı kapsamında Hilton Otel'de düzenlenen kokteyl ile ödüllerine kavuştular.
 

 

 

 

 Viko, Seramiksan, Nasa
 

Mimar Aydın Özay, Yrd. Doç. Dr. İlknur Türkseven Doğrusoy, Doç. Dr. H. Murat Günaydın, Mimar M. Serhat Akbay ve Mimar H. Yalçın Kezer'den oluşan jüri, Viko Elektrik A.Ş 'ye ait standı birinciliğe değer gördü. Ürünle stand arasındaki tasarım ilişkilerinin doğru kurulmuş olması, geçişli ve şeffaf mekan kurgusu ile modüler elemanlarla tasarlanmış olan standın yeniden kurma olanakları sunması, Viko'ya ait standı birinciliğe taşıdı.

Dorma, Fatih Panjur

Ödül programında ikinciliğe değer görülen Dorma Türkiye'ye ait stand hakkında sunulan jüri değerlendirme raporunda ise, standın net ve sade çizgilerinin yanısıra, sergilenen ürünün üçüncü boyutta mekansallaşarak sergi standını oluşturmasına değinildi. Üçüncülük ödülünü almaya hak kazanan Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş. standı da, dışa kapalı olmasına rağmen davetkar bir iç mekan önermesi ve modüler sergileme olanakları sunması ile göz doldurdu.

Stand Ödülleri'nde "ürün ve firma kimliği ile kurduğu bağlantı ve görsel malzeme kullanımındaki estetik değerleri nedeniyle Nasa Elektrik mansiyon almaya layık görülürken, YEM Özel Ödülü'nün sahibi ise Fatih Panjur'a ait stand oldu.
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye