Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Yapı Ankara Fuarı 'Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması' Ödülleri Sahiplerini Buldu

yapi.com.tr / 10 Ekim 2008


Geleneksel hale gelen "Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri", yapı sektörünün Başkent'teki en önemli etkinliği olan "20.Uluslararası Yapı/ Turkeybuild 2008 Ankara Fuarı" kapsamında Sheraton Ankara'da 9 Ekim akşamı yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Alacalı İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. standıY. Mimar Yakup Hazan, Y. Mimar Ali Osman Öztürk, Y. Mimar Cem Altınöz, Doç. Dr. Mimar Abdi Güzer ve Dr. Mimar Kerem Yazgan'dan oluşan Seçici Kurul, standları ürünle kurdukları bağlantı, üç boyutlu bir tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri, görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler ve modülerlik ve yeniden kullanılabilir olma özellikleri kriterleri çerçevesinde değerlendirdi. Bu değerlendirme sonucunda birincilik ödülüne Alacalı İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş.yi, ikincilik ödülüne Betofiber Yapı Elemanları San. Ve Tic. A.Ş.'yi ve üçüncülük ödülüne de Pimeks Alüminyum PVC ve Metal San. Tic. A.Ş.'yi layık görürken Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş. de mansiyon aldı.

Betofiber Yapı Elemanları San. Ve Tic. A.Ş. standıJüri tarafından yapılan açıklamada Alacalı İnşaat'ın, standında yapım tekniğini temsil eden elemanları öne çıkararak düzenleme yapması ve standın üçüncü boyuttaki etkisi nedeniyle birincilik ödülüne, Betofiber'in standının içindeki organizasyon düzeni ve ziyaretçi ile kurduğu ilişki biçimindeki başarı nedeniyle ikincilik ödülüne, Pimeks Alüminyum'un standında ürün yelpazesinin dengeli ve sistematik bir biçimde kullanılmasından dolayı üçüncülük ödülüne ve Seramiksan Turgutlu'nun ise özelleştirilmiş mekan kurgusu nedeni ile mansiyona layık görüldüğü vurgulandı.

Pimeks Alüminyum PVC ve Metal San. Tic. A.Ş. standı9- 12 Ekim tarihleri arasındaki "21. Uluslararası Yapı 2008 Ankara Fuarı", yapı sektöründe dünyadaki yeniliklerin sergilenmesi açısından büyük önem taşıyor.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
Künye