Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Yazgan Tasarım.Mimarlık.İnşaat

Amber EROYAN / 05 Ocak 2012
Yazgan Tasarım.Mimarlık.İnşaat

Yazgan Tasarım.Mimarlık.İnşaat ya da Çat Kapı'da sadeleştirdiğimiz ismiyle Yazgan Mimarlık, küreselleşen dünyanın, küreselleşen proje yapım sürecine yanıt verebilmek üzere kendini sürekli yenileyen dinamik bir ofis. Yarışmalarda elde ettiği başarılar ile, tam da kuruluş dönemine denk gelen 2001 krizini fırsata çevirmeyi başaran Yazgan Mimarlık, böylece yurt dışında gerçekleştireceği çok sayıda büyük ölçekli projenin de temelini atmış oldu.

Yoğun çalışma temposuna tam hız devam eden Yazgan Mimarlık'ı Ankara'daki ofisinde ziyaret ederek, çalışmalarına kısa bir es vermelerini sağladık. Ofisin kurucu ortağı Begüm Yazgan'dan, pratiğin kuruluş hikayesini ve proje yapma biçimini dinlerken, bugün mimarların görev tanımında yaşanan değişikliklere ve buna bağlı olarak tasarım sürecinde ortaya çıkan dönüşümlere de kulak verdik.

Akademik altyapılarını gerçekleştirdikleri uygulamalar ile bütünleştirmekten mutluluk duyan Yazganlar'ın en önemli hedefi ise, yaptıkları işin önemine dair insanlarda farkındalık yaratmak.

 

where can i get the abortion pill online http://news.hostnetindia.com/page/what-is-in-the-abortion-pill.aspx abortion pills


 
Ofisin Kurgusu ve İşleyişi Üzerine
Projeler / Yarışmalar
Hedefler ve Beklentiler
Mimari Ekip ile...
Künye
Ofis Adı:
Yazgan Tasarım.Mimarlık.İnşaat
Sahibi:
Kerem Yazgan, Begüm Yazgan
Telefon:
(312) 466 65 30
Faks:
(312) 466 65 33
Web:
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
YEM | Facebook YEM | Twitter YEM | Linkedin