Samet Çenber

19 Aralık 2019

Altınbaş Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde okuyorum ve aynı zamanda Liona Mimarlık’ta çalışmalarıma devam ediyorum. Liona Mimarlık'taki işe alım sürecim gördüğüm bir ilandaki başvurumla ve hemen ardından görüşmeye çağrılmamla başladı. Sonrasında Liona Mimarlık ekibinin bir parçası oldum. Öncesinde 2018 yazında Vadi İstanbul projesinin şantiyesinde, bir cephe firmasında yaz boyu staj yaptım.

Liona Mimarlık, yürüttüğü projelerde marka kalitesini koruyan ve müşteri taleplerini kendi vizyonu etrafında yerine getiren bir ofis. İnsan ve iş yönetimini uyumlu bir şekilde yürütüp işin en doğru ve en özel noktaya gelmesini sağlamayı amaçlıyor. 

Liona Mimarlık projelerini, her zaman yerinde yöneten bir ofis ve bu nedenle oluşabilecek aksaklıklara anında ve yerinde müdahale edebilme imkanı buluyor. Zuhal Aslan’ın tüm işi yerinde ve sahadan yönetiyor oluşu projenin olabildiğince hatasız bir şekilde bitmesiyle sonuçlanıyor. 

İçinde bulunduğum projelerde; işin planlanması ve takibinde yer aldım. Gür Villası, HDG Vergi Danışmanlığı ve P&T Lab projelerinde çalıştım. Başlangıcından bitişine kadar Gür Villası projesinde bulundum. Konutların iç mekan tasarımlarına özel bir ilgim olduğundan bu proje benim için çok değerli ve verimli bir projeydi. Liona Mimarlık'ın oluşturduğu tasarım ve işlevsellikler de projeye olan ilgimi daha da fazla artırdı. Bana oldukça fazla mesleki tecrübe kazandıran bu projenin yeri bende ayrı diyebilirim.


Zuhal Aslan ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :