Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

İrem Nur Öğmen

07 Eylül 2018

MSGSÜ Mimarlık Bölümü 2012 mezunuyum. Öğrenciliğim sırasında 4,5 yıl başka bir ofiste çalıştım. Mezun olduktan sonra Yoo Mimarlık’a başladım, 6 yıldır da buradayım.

Proje grubunun koordinasyonunu sağlıyorum. Daha çok perakende, restoran, konaklama ve ofis projelerimiz oluyor. Uluslararası markalardan aldığımız konsept projelerin uygulamasını yapıyoruz. Yerel ofis olarak müdahale ettiğimiz detaylar oluyor. Belirli malzemeler buraya uymadığında, uygulama sorunu yaşandığında muadillerini öneriyoruz. Michael Kors, Ralph Lauren, Louis Vuitton gibi markaların projelerinde, mobilya üretimini genellikle kardeş firmamız ARCO yapıyor.

İrem Nur Öğmen

Güncel projelerimizden biri Dubai’deki Günaydın Restoran. Şu anda onun uygulama projesini çalışıyoruz. Ayrıca Chakra mağazalarının proje yönetimini ve Michael Kors mağazalarının uygulamalarını yapıyoruz. Konseptini çalıştığımız iki marka var. Kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyoruz. Beymen’in beş mağazasının tasarımları çalışılıyor. Daha önce GAD, Universal Design Studio ve HMKM mimarlık ofisleri ile birlikte Beymen’in Wepublic projesini yapmıştık. Çok keyifli bir projeydi.

Yoo’nun insanlara değer veren bir ofis olduğunu söyleyebilirim. Alparslan Bey’in hep bir aile olduğumuzu söylemesi, üstlendiğimiz işleri kendi işimiz gibi yapmamızı sağlıyor. Ofisi ve işimizi sahiplenerek daha mutlu bir şekilde çalışıyoruz. Yeni ofisimize geçerken de önce bizim fikrimiz alındı. Yoo’daki birçok kişi sadece ortakları sevdiği için bile burada çalışabilir.

 


Kurucu Ortak Alparslan Özarpat ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları