Feyzullah Caran

19 Aralık 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencisiyim. Temmuz 2019 tarihinde stajım dolayısıyla Liona Mimarlık'la kesişen yolum, sonrasında ekibe dahil olmamla ile devam etti. İlk mesleki deneyimimi böyle bir ofiste gerçekleştirmek benim için gerçekten çok büyük bir şans. 

Liona Mimarlık işine en üst derece saygı ve disiplinle yaklaşan, müşteri istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilen bir mimari ofis. Ofis ve şantiye ortamı çok planlı olduğu için  herkes kendi yapması gereken işin farkına varıp, görevini en iyi şekilde yerine getiriyor.

Liona Mimarlık işleri yerinde takip eden, birlikte birden fazla yürütülen projeler olsa dahi her iş ile ayrı ayrı ilgilenip, işi en az eksikle tamamlamaya özen gösteren, çalışan ekipler ile bir bütün olup görevini en iyi şekilde yerine getirmeyi kendine disipline etmiş bir kuruluş.

Ben daha çok tasarlanmış ve çizilen projelerin uygulama sırasında, takip ve kontrol aşamalarında görev alıyorum. Gür Villası, HDG Vergi Danışmanlığı ve P&T Lab proje süreçlerinde bulundum. Şantiyelerde bütün uygulamaları yerinde ve daha detaylı inceleme fırsatı buldum.

Çalışmaktan büyük keyif aldığım proje ise her aşamasında bulunma fırsatım bulduğum Gür Villası. Yapılan her işi yerinde ve daha detaylı inceleme fırsatı yakaladım. Birçok farklı iş ve teknik ekiple tanışma fırsatı yakaladım. Malzemelerin nasıl kullanıldığını ve uygulandığını yerinde görerek öğrendim. Bu yüzden Gür Villası'nda çalışmak benim için büyük bir şans ve çok büyük bir keyifti.


Zuhal Aslan ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :